Pamuk, hayalleri gerçekleştirecek

Pamuk, hayalleri gerçekleştirecek

İnsanları hayallerine kavuşturmak için kurulan Pamukevim, ev ve otomobil sahibi olmanın yolunu açıyor. Pamukevim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pamuk, tasarrufa dayalı bu sistemin tamamen kişinin bütçesine göre plan çizdiğini, bu sayede ev-araba almanın, işyeri kurmanın hatta yuva kurmanın kolay olacağını söyledi.

Faizsiz Tasarruf ve Dayanışma Sistemine yeni bir güç ve soluk getiren Pamukevim A.Ş, yepyeni ürünleri, yenilikçi hizmet modelleri, kuralların yeniden yazılmasını sağlayacak girişimleri ve 36 yılı aşkın ticari geçmişi, güvenilir, köklü, istikrarlı yapısı ile faizsiz finansman sektöründe Gaziantep’ten Türkiye'ye merhaba diyor.

HAYALLER KOLAYLAŞIYOR

Pamukevim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pamuk, tasarrufa dayalı bu sistemin tamamen kişinin bütçesine göre plan çizdiğini, bu sayede ev-araba almanın, işyeri kurmanın hatta yuva kurmanın kolaylaştığını ifade ederek sistemi anlattı. Gaziantep'te çeşitli sektörlerde 36 yıllık bir geçmişlerinin olduğunu söyleyen Pamuk, “Daha önceki sektörlerimizin yanı sıra Evim sektörüne girmiş bulunmaktayız. Faizsiz finans sistemi dediğimiz sistemde, Evim sektöründe, araba sektöründe biz de artık bir işin içine girdik ve insanlara kendi deneyimimizi, kendi sermayemizi kendi gücümüzü katarak bütün Türkiye halkımıza destek vereceğiz katkıda bulunacağız. Faizsiz finans sisteminde bir banka gibi faiz yok. Herhangi bir kredi mantığı yok. Bizde tamamen hizmet bedeli karşılığında sadece insanları bir araya getiriyoruz. Bu getirme karşılığında birbirine destekleşerek ev ve araba sahibi olmasını hedefliyor planlıyoruz ve ona yönelik çalışmalarımız var.

MERKEZİMİZ İSTANBUL’DA

Gaziantep'te bulunan Pamukevim A.Ş şirketimizin yanı sıra merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul Üsküdar'da merkezi bulunan şirketimizin Kahramanmaraş'ta yine bir şubesi vardır. Ankara, İstanbul Avrupa yakasında ve Adana'da olmak üzere planlarımız inşaat sürecinde olan yerlerimiz var. Bu inşaat ve şantiye süresinde olan yerlerin arkasından ortalama 8-9 tane şubemiz oluşmuş olacak. Arkasından da Türkiye genelinde yayılma anlamında hedeflerimiz devam ediyor. Bu sistemin içerisinde artık biz de varız. Baktığımız zaman bu Evim sektörün içerisinde yılda ortalama 7 buçuk milyar gibi bir sözleşme döngüsü var. Bu döngünün içerisi çok ciddi bir Türkiye geneli içerisinde bir pay demek.

BDDK'NIN KONTROLÜNDEYİZ

Banka gibi çalışmakta ve bu arada BDDK' ya da kısmen tam yasal olmasa da gayri yasal da olsa biz karşılıklı ilişkilerimizle BDDK'ya bağlandık. BDDK'nın çok yakın takibinde ve raporlarındayız. Dolayısıyla, halkımız çok rahatlıkla değerlendirebilir, güvenebilir tedbirli temkinli ve sağlıklı bir şekilde sektörümüzü ilerletiyoruz. Bu çerçevede baktığımız zaman şubeleşmeye yönelik genel anlamda devam edecek bu tasarruf bu birikim insanlarımıza da çok büyük bir fayda sağlayacağı kanaatindeyiz. İnşallah gelecekte de herkese katkı sağlayıp bir fayda sağlayacağımıza inanıyoruz.”

FAİZSİZ FİNASMAN SEKTÖRÜ

Pamukevim; güçlü sermaye desteği, etkin yönetim anlayışı, yenilikçi teknolojik altyapısı ile faizsiz finansman sektöründe daha şeffaf bir sistem ve daha yaygın ürünler (Pamukevim– Pamukarabam – Pamuk İşyerim– Pamuk arsam– Pamuk makinam – Pamuk motorum..) sunmak için kuruldu. Pamuk Elektronik Turizm İnş. Rek. San. Tic. A.Ş. 1984 yılında %100 Türk sermayeli genç bir elektronik şirketi olarak kuruldu. Uzun yıllar elektronik sektöründe faaliyet gösteren firma geçen zaman içerisinde ağırlıklı olarak inşaat, işyeri kiralama ve turizm sektörüne yoğunlaştı. Firmanın iştiraklerinden biri olan Pamuk City Otel, Türk konukseverliği ve dünya standartlarında servis anlayışıyla bir aile oteli olarak hizmet vermektedir.

ÇETİN KARABIYIK

- Gaziantep Güneş Gazetesi , Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepgunes.com/haber/7155431/pamuk-hayalleri-gerceklestirecek