Muhammet Demir eli kulağında

Gaziantep FK'da ayrılık görüşmelerinin devam ettiği Muhammet Demir konusunda önemli bir mesafe katedildiği öğrenildi.
Gazetemiz spor servisinin edindiği bilgiye göre kırmızı siyahlı kulüple devam etme olasılığı düşük ihtimal olan ve takımdan ayrı olarak çalışan Muhammet Demir ile ayrılığın an meselesi olduğu bildirildi. Sezon sonuna doğru Fenerbahçe ile oynanan maçtan hemen sonra teknik direktör Erol Bulut ile yaşadığı sorun sebebiyle takımdan ayrılmak istediğini yönetime ileten ve bu doğrultuda ayrılık görüşmelerine başlanan Muhammet Demir ile yapılan görüşmelerde bazı konularda fikir birliğine varıldığı öğrenildi.

BONSERVİS GETİR ALACAKLARINI BIRAK DENİLMİŞTİ

Sezon başında 4 milyon TL verilerek Başakşehir'den bonservisi alınan Muhammet Demir'in ayrılık isteğine olumlu cevap veren kırmızı siyahlı kulüp bazı şartlar karşılığında bu işin olacağını oyuncunun menajerine söylemişti. 4 milyon TL bonservis + alacaklarından vazgeçmesi ile Muhammet Demir'e izin vereceğini menajeri Batur Altıparmak'a söyleyen Gaziantep FK'nın bu isteği doğrultusunda görüşmeler devam etmişti.

SONA DOĞRU GELİNDİ

Karşılıklı anlaşmak suretiyle taraflar bazı konularda fedakarlıklar yaparken hem kulüp hemde Muhammet Demir tarafının pazarlık konusunda da sona doğru yaklaşıldığı öğrenildi. Muhammet'in takımdan ayrılmasının an meselesi olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

- Gaziantep Güneş Gazetesi , Spor bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepgunes.com/haber/11197263/muhammet-demir-eli-kulaginda