fk
Ökkeş Kavak'tan esnafa destek
Tarih:30.12.2020

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak yaptığı projelerle ilçe halkının hayatını kolaylaştırıyor. İlçede çarşı pazar gezip halkın sorunlarını dinleyen ve çözüme kavuşturan Başkan Kavak, yaptığı esnafa destek ziyaretinde "Maddi ve manevi her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanındayız" dedi. 

ALT YAPIMIZ SORUNSUZ ÇALIŞIYOR

İlçedeki yağmur sonrası oluşacak sel ve taşkın sorununu gidermek amacıyla sulama kanallarının temizlendiğini ve bazılarının değiştirilip yenilendiğini sözlerine ekleyen Başkan Kavak, "Sakçagözü ve Şatırhüyük Mahallemizde sulama kanalı boru döşeme ve temizlik işlemleri, Belediye ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi. Şu anda altyapımız sorunsuz olarak çalışıyor’’ dedi.

TAZİYE EVİ VE SOSYAL TESİSİMİZİ EN KISA SÜREDE HİZMETE SUNACAĞIZ

Şatırhüyük Güneykışla Mahallesi'nde yapımı devam eden taziye evi ve sosyal tesisi yerinde inceleyerek yapım süreci hakkında bilgi alan Başkan  Kavak, "Taziye evi ve sosyal tesis inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor, en kısa sürede içinde tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız" dedi. 

HAMİDİYE GÖLETİ İÇME SUYU İHTİYACINI KARŞILAYACAK

Hamidiye Göleti için emeği geçenlere teşekkür eden Kavak, "İlçemizin  sulama ve içme konularında büyük ihtiyacını karşılayacak olan bu gölet için desteğini esirgemeyen, Sulama hattı projesi yapımında emek ve katkılarından dolayı Başta Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’ye Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül’e, Milletvekillerimiz Ahmet Uzer’e, Mehmet Erdoğan’a, Nejat Koçer’e, Derya Bakbak’a, Ali Şahin’e,  Müslüm Yüksel’e,  M.Sait Kirazoğlu’na, Gaziantep Eski Milletvekilimiz Şamil Tayyar’a, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e, Gaziantep MHP Milletvekillerimiz Ali Muhittin Taşdoğan’a ve Sermet Atay’a şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. ‘’ dedi

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

İlçemiz genelinde çeşitli nedenlerle bozulan yollarda asfalt yama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz.  Yavuzselim Mahallesi çevresinde  ekiplerimiz yollarda asfalt yama çalışması tamamladı. Asfalt yama çalışmaları ilçemiz genelinde hız kesmeden devam edecek. İlçemiz Yeşiloba, Mesthüyük, Gedikli, Kırışkal, Çakmak mahalle arası daha güzel ve ulaşılabilir olması için yürütülen asfalt yama çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. İlçemize katkılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ve ekibine teşekkür ederim" dedi. 

ÇETİN KARABIYIK