fk
ATEŞSÖNMEZ AİLESİ YASTA
Tarih:18.11.2020

 

 Gaziantep Başpınar Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ de faaliyet gösteren Ateşsönmez Kimya Yönetim Kurulu Başkanı ve Diyarbakırlılar Dernek Başkanı Raif Ateşsönmezin oğlu Mesut Ateşsönmez(36) geçirmiş olduğu ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Mesut Ateşsönmez’in ani ölümü sevenlerini üzüntüye boğdu Gaziantep ekonomisine önemli katkılar sağlayan Ateşsönmez Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Ateşsönmez (36) geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

 

İŞ DÜNYASINDA SEVİLEN BİR İSİMDİ

 

 İş dünyasında çalışkanlığı, dürüstlüğü ve iyilikseverliği ile tanınan 36 yaşındaki Mesut Ateşsönmez’in ani ölümü sevenlerini yasa boğdu. Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ de faaliyet gösteren Ateşsönmez Kimya Yönetim Kurulu Başkanı ve Diyarbakırlılar Dernek Başkanı Raif Ateşsönmez’in oğlu olan ve aynı zamanda Engin Ateşsönmez’inde kardeşi olan Mesut Ateşsönmez(36), iş dünyasında sevilen bir isimdi.

 

 ASRİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEK

Geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mesut Ateşsönmez Çarşamba(bugün) saat 11:00’da Bahattin Nakıboğlu Caminde kılınan namazın ardından Asri Mezarlıkta bulunan alie mezarlığında toprağa verilecek. Ay Medya Grup olarak merhuma Allahtan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.