fk
Ankara'ya özel uçak
Tarih:28.10.2020
Gaziantep Futbol Kulübü cumartesi günü Gençlerbirliği ile oynayacağı maç için Ankara'ya özel uçakla gitme kararı aldı. Ankara'ya normal tarifeli uçuşun hem uzun hemde yorucu olması sebebiyle Başkan Mehmet Büyükekşi devreye girdi ve takımına özel uçak ayarladı.
Ankara'ya uçuş programının Gaziantep'ten uyumsuz olması ve maçtan sonra Gaziantep'e dönecek uçağın 7 saatlik bekleme süreli olması sebebiyle alternatif seçenekler üzeride duran kırmızı siyahlılar özel uçakla başkente gitme kararı aldı.
BüYüKEKŞi DEVREYE GiRDi
Bir sonraki hafta Beşiktaş ile Gaziantep'te oynanacak maçın cuma günü olması ve takımında izinsiz olarak ara vermeden antrenmanlara başlayacak olması sebebiyle özel uçağın daha mantıklı olacağı kararına varılırken Başkan Mehmet Büyükekşi'de Türk Hava Yolları'ndaki ikili ilişkilerini  kullanarak takımına özel uçak ayarladığı bildirildi.
GiDiŞ CUMA 13.30
Gaziantep FK'yı Ankara'ya götürecek olan özel uçağın  cuma günü saat 13.30'da Gaziantep Havaalanı'ndan kalkacağı öğrenildi. Dönüşün ise maçtan sonra olacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.  SPOR SERVİSİ