fk
KAZANAN GAZİANTEP BAROSU OLACAK
Tarih:28.9.2020

KAZANAN GAZİANTEP BAROSU OLACAK

Gaziantep Baro başkan adayları Erdal Geçit, İskender Kahraman, Ali Bakım, Serpil Yılmaz ve Ömer Faruk Akan, Gaziantep Barosu’nda bir araya gelerek seçimlerde alınacak tedbirlerle ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Gaziantep Barosu 3 Ekim tarihinde  Şato Restoran’da yapılacak genel kurul ile yeni başkanını belirleyecek. Toplam 5 aday,  başkanlık koltuğuna oturmak için mücadele verecek.

HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM

Gaziantep Baro Başkanı Avukat Bektaş Şarklı, twiter hesabından, mevcut adaylarla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptıklarını açıkladı. Gaziantep Barosu Başkan Adayları, Erdal Geçit, İskender Kahraman, Ali Bakım, Serpil Yılmaz ve Ömer Faruk Akan’la seçim tedbirlerini ve alınan önlemleri konuştuklarını belirten Şarklı, bütün adaylara başarılar diledi.

SEÇİM TEDBİRLERİNİ KONUŞTUK

Seçimlerin bir bayrak ve hizmet  yarışı olduğunu belirten Baro Başkanı Şarklı ‘’Seçimden sonra kazanan Gaziantep Barosu  olacaktır. Bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu bir hizmet ve bayrak yarışıdır. Aday arkadaşlarımızla bir araya gelerek hem sohbet etme fırsatı bulduk, hem de seçimlerle ilgili çalışmaları konuşup değerlendirdik.’’ dedi

5 ADAY YARIŞACAK

Gaziantep Şato Restoranda yapılacak  baro başkanlığı seçimlerinde  Erdal Geçit, İskender Kahraman, Ali Bakım, Serpil Yılmaz ve Ömer Faruk Akan  başkanlık için mücadele verecekler.

MEHMET İSKENDER KARACA