fk
Stopere Benlamri'yi alın dedi...
Tarih:28.9.2020
Kupa maçlarıda dahil sezon genelinde 40’ın üzerinde maç yapması kaçınılmaz olan ve dinlenme fırsatı önceki sezonlara göre daha az olacak olan Gaziantep FK’da teknik direktör Marius Sumudica savunmayı düşünerek kulüpten stoper istediği öğrenildi. Bu doğrultuda son olarak Al-Shabab takımında forma giyen deneyimli isim Djamel Eddine Benlamri’nin alınmasını kulübe öneren Marius Sumudica'nın bu futbolcuyu kadroda görmek istediğini ilettiği bildirildi
Cezayir milli takımınında savunmadaki sigortası olarak bilinen ve ön libero pozisyonunda da oynayabilen Benlamri'nin takıma önemli katkı sağlayacağı yönünde ayrıca Sumudica'nın görüş belirttiği öğrenildi. 
Transfer dönemi kapanmadan hem stopere hem forvet hattına takviye yapmak isteyen Gaziantep FK'nında bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüğü ve önümüzdeki bir kaç gün içerisinde istenilen oyuncuları Gaziantep'e getireceği gelen bilgiler arasında yer aldı.
Kariyerinde daha önce Avrupa deneyimi bulunmayan ancak Cezayir milli takımıyla Afrika Uluslar Kupası'nda boy gösteren 1,90 boyunda ve 30 yaşındaki tecrübeli ismin transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı bildirildi.
ALİ BUDAK
YASAL UYARI: BU HABER KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANILAMAZ