Gaziantep FK'da forvet krizi
Tarih:12.8.2020
Larry Kayode ile yollarını ayırdıktan sonra forvet arayışlarını sürdüren Gaziantep FK’da forvet krizi yaşanmaya başladı.
Kırmızı siyahlı takımda teknik direktör Marius Sumudica’nın alın diye rapor ettiği oyunculardan olan Rumen golcü Denis Alibec’e Scout ekibinin olumsuz rapor verdiği öğrenildi. Gaziantep FK’nın 36 yaşındaki golcü bir oyuncu ile ilgilendiği öğrenilirken bu futbolcuya sportif direktör Fatih İbradı önderliğindeki Scout ekibinin olumlu rapor verdiği ve ismi gizli tutulan oyuncunun menajeri ile görüşme gerçekleştirildiği bildirildi. 
 
900 BİN EURO
 
Gaziantep FK’nın ismi sır gibi gizli tutulan 36 yaşındaki golcü için 900 bin euro gibi bir rakamı gözden çıkardığı öğrenilirken talip olduğu oyuncununda yıllık 900, 1 milyon civarında bir rakam talep ettiği bildirildi. 
 
SUMUDİCA ONAY VERDİ Mİ?
 
Gaziantep FK’da Zvonimir Kozulj’un transferi başta olmak üzere Alexandru Maxim ve Enver Cenk Şahin transferlerinin gerçekleşmesinde başrolde bulunan Sumudica’nın 36 yaşındaki golcüye sıcak bakmadığıda gelen bilgiler arasında yer aldı. Transfer komitesinin ise Sumudica’nın olumsuz raporuna rağmen bu oyuncuda ısrarcı bir görüşmesinin olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı. ALİ BUDAK