Artık daha tehlikeliyiz
Tarih:9.8.2020
Süper Lig'de sezonu 8. sırada bitiren Gaziantep FK'nın teknik direktör Marius Sumudica bu başarının kendisi için şampiyonluktan bir farkının olmadığını söyledi. 
 
ALLAH YARDIM ETTİ
 
Rumen hoca, "Sezon öncesi herkes, Gaziantep'in ligden düşeceğini söylüyordu. Bu takımı hemen hemen sıfırdan kurdum. Sonunda güçlü bir takım ve aile olduk. Allah bize yardım etti ve 8. bitirdik. Benim için bu başarının şampiyonluktan bir farkı yok. Salgın sonrası çıkılan 8 maçta mağlubiyet yaşamayan tek takımız. Düşme hattındaki Denizli'yi, Konya'yı ve Yeni Malatya'yı yenerken adil olduk ve işimize saygı duyduk. Önümüzdeki sezon, bu başarımızın daha iyisini elde etmemiz gerekiyor" dedi.
 
DAHA TEHLİKELİYİZ
 
“Kiminle oynadığımızın bir önemi yoktu ve her zaman kazanmak istedik. O dönem düşme hattındaki mücadele sırasında Denizli'yi, Konya'yı ve Yeni Malatya'yı yenerken adil olduk ve işimize saygı duyduk. Allah bize yardım etti ve 8. olduk. Benim için bu başarının şampiyonluktan bir farkı yok. Önümüzdeki sezon daha iyisini yapmamız gerekiyor. Elbette daha zor olacak çünkü rakipler için artık daha tehlikeli bir takım olacağız.”