Bay ve Küsbeoğlu ailelerinin mutlu günü
Tarih:9.8.2020

Bay ve Küsbeoğlu ailelerinin mutlu günü

Gaziantep’in tanınmış işadamlarından BAY DOOR Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Bay’ın yakışıklı oğlu Bahadır, hayatını Ali Küsbeoğlu’nun güzel kızı Birsen ile birleştirdi. Düğün, Gaziantep’in tanınmış bir çok simasını da bir araya getirdi.

Hatice ve Mehmet Nuri Bay çiftinin oğulları Bahadır Bay ile Ali ve Fatma Küsbeoğlu çiftinin kızları Birsen Küsbeoğlu evlilik yolunda attıkları adım, önceki akşam Seyr-i Antep Restaurant’ta yapılan muhteşem bir kır düğün töreni ile taçlandı.

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI         

Bay ve Küsbeoğlu ailelerinin ev sahipliğindeki düğüne Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçılar Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz’ın yanı sıra şehrin tanınmış simalarından sanayici, STK başkan ve yöneticileri ile yakın dostları katıldı.

ÜNLÜ SİMALAR NİKAH ŞAHİDİ OLDU 

Düğün töreni öncesi nikah merasimi gerçekleştirildi. Genç çiftin nikah şahitliklerini Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçılar Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Murat Gülşen, Şaban Bay ve Orhan Bozgeyik yaptı.  Bahadır Bay ve Birsen Küsbeoğlu, nikah memurunun sorusu üzerine, "Evet" diyerek mutluluğa adım attılar. 

EVLİLİK CÜZDANINI GELİN HANIMA TAKDİM ETTİ

Nikah merasimine şahitlik eden GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, çiftin evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim ederken, “Her iki bu güzel kardeşime de bir ömür boyu muhabbetle, huzurla, sevgiyle mutluluklar diliyorum. Ben her ne kadar oğlan evinden de olsam da aile cüzdanını gelin hanıma teslim etmek en doğrusu. Allah bir ömür boyu mesut, bahtiyar etsin” dedi.   

UNUTULMAYACAK BİR GÜN

Hayatlarını birleştirerek, bir ömür birlikteliğe imza atan yeni çiftler, gece boyunca bol bol dans ederek, birlikte mutluluk şarkıları söyledi. Birsen-Bahadır çifti, düğüne katılan misafirlerle de yakından ilgilenmeyi ihmal etmedi. Oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan işadamı Mehmet Nuri Bay da misafirlerle yakından ilgilendi.

MEHMET NURİ BAY OĞLUNU EVLENDİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADI

İşadamı Mehmet Nuri Bay, oğlu Bahadır’ı damat etmiş olmanın mutluluğunu yaşarken, kendisini tebrik eden dostlarına “Cenab-ı Allah her anne-babaya bu güzel duyguları yaşatsın” diyerek, kendisini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkür etti.  

 ÇETİN KARABIYIK