Demirbey OD Yapı'dan büyük yatırım
Tarih:21.5.2020

Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir, salgının sektördeki etkilerine rağmen, aldığı üst düzey sağlık ve güvenlik önlemleriyle Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet iş yeri projesinin temeli atıldığını söyledi.

PRESTİJLİ OTO GALERİCİLER SİTESİ 2021 YILININ ORTASINDA TAMAMLANACAK

Kovid-19’un en fazla etkilediği sektörlerin başında inşaat geliyor. Yaşanan sıkıntılı günlerde tüm önlemlerini alan Demirbey OD Yapı ise projelerine ara vermedi.
İçersinde toplam 77 adet iş yeri olacak olan Prestijli Oto Galericiler Sitesi'nin
ilk etabının temelinin atıldığını belirten ve “Biz her zaman olduğu gibi sözümüzün arkasındayız” diyen Demirbey OD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Demir, şöyle konuştu: "Beylerbeyi Fıstıklık mevkiinde 11 bin metrekare arsa üzerine kurulacak toplam 77 adet iş yerinin ilk etaptaki 33 adet işyeri projesinin temelini attık. İkinci etapta yapacak olduğumuz 44 adet iş yeri ile birlikte toplam 77 adet Prestijli Oto Galericiler Sitemizin 2021 yılının ortasında bitirmeyi planlıyoruz" dedi.

YATIRIMLARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ

Tüm dünya da olduğu gibi Türkiye'nin de küresel korona salgınına karşı devlet ve millet olarak birlikte büyük bir mücadele süreci içerisinde olduklarını hatırlatan Demir, "Bu zorlu salgın sürecinde yatırımlarımıza ara vermeden ve çalışanlarımızın sağlıklarını riske atmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte sağlamış olduğumuz istihdamla hem devletimizin hem de milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

ÇETİN KARABIYIK