Gaziantep FK'da ortalık karıştı
Tarih:25.3.2020
Gaziantep Futbol Kulübü’nde dün antrenmanlara başlama tarihinin değişmesinin açıklanmasının ardından kırmızı siyahlı takımda büyük bir kaos yaşandı. Başkan Mehmet Büyükekşi’nin isteyen futbolcuların saat 11.00 ile 17.00 arasında tesiste antrenman yapabileceğini açıklamasıyla birlikte kulüp kondisyoneri bu duruma sert çıkış yaptı...
Gaziantep Futbol Kulübü’nde son zamanlarda sular bir türlü durulmuyor. Dün sportif direktör Fatih Ibradı’nin futbolcular ve teknik ekibin bulunduğu ortak whatsap grubundaki yazışmaları hararetli anların yaşanmasına neden oldu.  Başkan Mehmet Büyükekşi’nin antrenmanların 3 Nisan’a kadar ertelenmesini  kulüp resmi sitesi üzerinden açıklamasından sonra sportif direktör Fatih Ibradı aldığı talimatla ortak whatsap gurubunda “ Tesiste antrenman yapmak isteyenler Erdal Güneş ile irtibata geçsin” demesiyle ortalık bir anda karıştı. Kulüp kondisyoneri Ciprian devreye girerek Ibradı’ye sert bir cevap verdi. “Herkesin evine video gönderdim, herkes evinde çalışmalar yapsın. Takımın kondisyoneri benim ve nasıl antrenman yapılacağına ben karar veririm” diyen Ciprian’ın bu sözlerine Sumudica’da dahil olurken Romanya’da bulunan hoca; “ Bu takıın teknik direktörü benim. Bu durumu başkan ile konuşacağım.” demesiyle ortalık bir anda buz kesti. 
 
FUTBOLCULAR TESiSLERDE YAPILMASI KiŞiYE 
BAĞLI OLAN BiREYSEL iDMANA SICAK BAKMADI
 
Tüm takımların planlanan antrenmanlarını iptal etmesinin ardından tesislerde isteyen futbolcuların bireysel antrenman yapabileceği konusu oyuncularıda tedirgin etti. Gaziantep FK’da ortak whatsap gurubunda yaşanan tartışmaya dayalı geçen, sportif direkör Fatih Ibradı’nın de talimatları arka arkaya sıraladığı konuşma bazı soru işaretlerinide beraberinde getirdi.  
 
BiR ARADA OLMAK SAKINCALI 
VE ŞU ESNADA BüYüK BİR RiSK
 
Liglerin ne zaman başlayacağı belli olmadığı şu zamanlarda takımın belirli saatler aralığında tesislerde bireysel antrenman yapılması konusunda öngörü bildirilmesi büyük bir riskide beraberinde getiriyor. Sportif direktör Fatih Ibradı’nın sadece tesislerin kapısının açılacağını söylemesi ve herhangi bir önlemden bahsetmemeside büyük bir kaosunda yolunu açan cümleler olarak nitelendirildi.  
ÖZEL HABER: ALİ BUDAK