Erdem Şen beraat etti
Tarih:25.3.2020
Mayıs 2016’da kulüp ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden ancak fesih kağıdını Gaziantepspor’un TFF’ye göndermemesini öğrendikten sonra tekrar kulübe giderek müdür Mehmet Bilgiç’in odasından kendisine ait belgeyi alan ve bu yüzden hırsızlıkla suçlanan Erdem Şen yaklaşık 3 yıldır süren hukuk sürecini kazandı. 
Gaziantepspor’dan ayrılırken alacaklarından vazgeçen ve yaklaşık 1 milyon TL’yi o dönem Mustafa Kızıl’ın kötü yönetimi sonucunda bırakarak Türkiye’den ayrılan Erdem Şen kendisine yapılan haksızlığa boyun eğmeyerek üzerine oynanan oyunu bozmak adına bazı adımlar atmıştı. Fesihten yaklaşık 10 gün sonra hala TFF’ye bu fesih durumunun bildirilmemesini öğrenen Erdem Şen  harekete geçerek  o an bulunduğu Fransa’dan Gaziantep’e dönerek kulüp müdürünün odasına girip kendisine ait evrağı almış ve Gaziantepspor’un şikayeti üzerine havalanında gözaltına alınmıştı. 
Tüm bu yaşananlar çerçevesinde yaklaşık 3 yıldır hukuk mücadelesi veren Erdem Şen’e güzel haber dün avukatı aracılığı ile geldi. Şen hırsızlık ile suçlandığı davada haklı görülerek beraat etti.  
ÖZEL HABER: ALİBUDAK