GÜÇYETMEZ AVANTAJLI
Tarih:21.2.2020
İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nin 14. Olağan Genel Kurulu’nda başkan adayı olan İnşaat Mühendisi Burkay Güçyetmez seçim öncesi birlik ve beraberlik mesajı verdi.
“BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ”
İnşaat Mühendisi Burkay Güçyetmez, bugün ve yarın yapılacak seçimle ilgili net mesajlar verdi. Bütüncül bir anlayışla sorunlarını çözeceklerini belirten Güçyetmez, “Camiamızın, odamızın, 2 bin 200 kişilik teknik insanlar topluluğunun beraber hareket etmesi bütünleştirici yönetim anlayışıyla sorunların çözümü noktasında mücadele etmesi gerektiğine inanıyoruz. Biz de bunun için yönetime talip olduk. Yönetime geldikten sonrada tek vücut şeklinde meslektaşlarımızın sorunları için beraber hareket etmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Camiamızda artık ayrıştırıcılıktan ziyade birleştirici, beraberlikten yana bir tavır sergileyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.  Tüm kesimleri kucaklayıp, hep beraber omuz omuza yürüyeceğiz, mücadele vereceğiz.
“GÜÇLÜ GELİYORUZ”
İnşaat sektörü zor dönemlerden geçiyor. İşsizlik kritik seviyeye ulaştı. Böyle zorlu dönemleri aşabilmenin tek yolu inşaat mühendislerini bir araya getirebilmektir. Meslek etiğini ve ilkelerini ön plana çıkaran bir yönetim anlayışının olması gerek. Bu yönetim anlayışı ve ilkelerle köklü geçmişimizi geleceğimize taşımak istiyoruz.  Geleceğimizi hep birlikte inşaat etmek istiyoruz. İnşaat mühendislerin en önemli amaçlarından birisi olan bilgi birikimimizi toplum faydasına sunmak istiyoruz. İki yıl önce çok az bir farkla kaybetmiştim. O zaman da üyelerin gönlünde de vardım şuanda da üyelerimizin yoğun talebi ile karşılaşıyoruz. Güçlü geliyoruz” dedi. 
ÇETİN KARABIYIK