GATEM'in yeni başkanı Bayram Kumluca oldu
Tarih:12.2.2020

TEK LİSTELİ SEÇİM

 

GATEM Toptancılar Sitesi Olağan Genel Kurulu, Şato Restaurantta gerçekleşti. Gaziantep Umum Nakliyatçılar Odası Başkanı Zafer Aydıngüler’in divan başkanlığını yaptığı genel kurulda mevcut Başkan Hakan Yılmazkar aday olmazken tek liste ile gidilen seçimde Bayram Kumluca esnafın onayını alarak başkan seçildi.

 

GATEM'İ CANLANDIRACAĞIZ

 

1999’dan bu yana GATEM’de faaliyette bulunduğunu söyleyen Bayram Kumluca, “GATEM’i daha iyi yerlere getirmek için aday oldum. Esnafımızın sorunlarını çözmek için çabalayacağız. GATEM, bir iş merkezi daha canlı olması gerekiyor. Genç ekibimizle beraber merkezimizi iyi yerlere getireceğimize inancım sonsuz. GATEM’in güvenliğini daha da güçlendireceğiz. Alt yapı sorunlarımız var, bunları düzeltmek için Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile işbirliği içinde elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

 

ÇEVRE KİRLİLİĞİNİ ÖNLEYECEĞİZ

 

Yapamayacağı hiçbir şey için söz vermediğini söyleyen Kumluca, “GATEM çok geri planda kalıyor. GATEM’i ön planda tutma için çabalayacağız. Şok, Bim, A 101 gibi marketler bizim en büyük sorunumuz. GATEM’i daha iyi yerlere taşıyacağımızdan eminiz. En kısa zamanda çevre kirliği üzerinde çalışmalarımız olacak. Beklentinin üzerinde çalışacağız. GATEM’in kurucusu, temelini atan, GATEM’de emeği geçen gelmiş geçmiş tüm başkanlarımıza teşekkür ederiz. Aramızda hiçbir zaman düşman olamaz. Dedikodu olur bunların hiçbirine inanmıyorum. Hiç kimsenin arkasından konuşmam. Yapamayacağım hiçbir şeye de yaparım demem. Katılımın bu şekilde olması bana gurur verdi. Bana güvendikleri için çok teşekkür ederim. Üyelerimin güvenlerini boşa çıkarmayacağım” dedi.

 

YÖNETİM LİSTESİ

 

Bayram Kumluca’nın yönetim listesi şu şekilde:  Bayram Kumluca (Başkan), İsmail Zer, M. Bayram Uncu, Ahmet Ergun Ciğerli, Yaşar Ergün, Memduh Behçet, Nurettin Fidan.

Denetim Asil Liste: Mehmet Ata Akay, Ekrem Sadak.

 

BERMAL BARAN