Mutluluğun resmi!
Tarih:27.1.2020

GENÇ ÇİFTİN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNDU

Ayten ve Ahmet Erdinç çiftinin güzeller güzeli kızı öğretmen Eda ile Perihan ve merhum İbrahim Öztürkmen çiftinin ekonomist Selçuk Öztürkmen, Shimall Hotel’de düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Büyük ilgi gören nikah töreni sırasında salona alkışlar arasına giren genç çiftin son derece heyecanlı olduğu dikkat çekti. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift, salona girdikten sonra ilk danslarını gerçekleştirerek, nikah masasına geçtiler.

NİKAH TÖRENİNE TANINMIŞ SİMALAR KATILDI

Shimall Hotel’deki nikah töreni Öztürkmen ve Erdinç ailelerinin mensupları ile davetlilerden büyük ilgi gördü. Genç çiftin yakınları, dostları ve arkadaşları ile Gaziantep’in iş, siyaset, bürokrasi ve sivil toplum dünyasından ünlü isimlerin katıldığı nikah töreninde genç çiftin şahitliklerini de kentin tanınmış simaları yaptı.

ÖMÜR BOYU BİRLİKTE YAŞAMAYA ‘EVET’ DEDİLER

Genç çiftin nikah şahitliğini Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Av. Halil Öztürkmen, Mehmet Öztürkmen, Sinem Öztekin ve Emre Cesur yaptıktan sonra, ömür boyu mutluluk dileklerini ilettiler. Eda ve Selçuk Öztürkmen, şahitler ve davetliler huzurunda nikah memurunun sorusu üzerine bir ömür boyu birlikte yaşamaya ‘evet’ dediler.

ÇOK SAYIDA SANAYİCİ, İŞ ADAMI VE SİYASETÇİ KATILDI

Nikah töreninin ardından düğün törenine geçildi. Büyük ilgi gören düğün törenine Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Azgıt, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş'in yanı sıra çok sayıda sanayici, iş adamı ve siyasetçi katıldı. Öztürkmen ve Erdinç ailelerini yalnız bırakmayan akrabaları, dostları ve sevenleri düğünün yapıldığı salonu doldurarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

ALİŞAN ŞARKILARIYLA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Dillere destan düğün töreninin ilerleyen saatlerinde Türk halk müziğinin sevilen sanatçılarında Alişan sahneye çıktı. En güzel eserlerini Eda ve Selçuk Öztürkmen’in düğününde seslendiren Alişan, davetlilerden büyük alkış aldı. Ünlü sanatçı Alişan, hem duygusal hem de hareketli şarkıları ile düğüne gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Düğün boyunca davul ve zurna eşliğinde halay çeken, çiftetelli oynayan davetliler adeta eğlenceye doydu.

MEHMET İSKENDER KARACA