fk
Pırlantada dev kampanya
Tarih:14.1.2020

KAMPANYA 14 ŞUBAT'TA SONA ERECEK

Gaziantep kuyumculuk sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Karasu Gold, yeni yılda pırlanta almak isteyenler için kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sevgilisine pırlanta hediye etmek isteyenlere yönelik düzenlenen kampanya tam bir ay devam edecek. Kampanya çerçevesinde pırlanta ürünlerinde yüzde 50 artı yüzde 10 indirim uygulanacak.

HERKES PIRLANTA SAHİBİ OLSUN

Karasu Gold yetkilisi Selvi Karasu, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, “Pırlantayı sadece üst gelir grubuna mensup kişilerin satın aldığı bir ürün olmaktan çıkarmak istiyoruz. Bu amaçla 14 Ocak’ta büyük bir kampanya başlattık. Bir ay sürecek kampanya süresince pırlantada fiyatları büyük ölçüde indirerek, alım gücü düşük olan insanların da pırlanta sahibi olmasını amaçlıyoruz. Kampanyamızı önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirmek istiyoruz” dedi.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİBİZ

Kuyumculuk sektöründe talebin en yoğun olduğu dönemin Sevgililer Günü öncesi olduğunu da hatırlatan Karasu Gold Yetkilisi Selvi Karasu, pırlantada çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarına dikkat çekti. Karasu, “Karasu Gold olarak kendi imalathanemiz var. Her zevke hitap edecek bir ürün yelpazesine sahibiz. Ayrıca, siparişe göre istenilen modeli de üretme imkanımız var. Vatandaşlarımızın bu fırsatı değerlendirmelerini istiyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

Karasu ayrıca, kampanya süresince altın çeşitleri, gümüş takı ve hediyelik süs aksesuarlarında da sürpriz indirimler uygulayacaklarını sözlerine ekledi.

ÇETİN KARABIYIK