Masal gibi düğün
Tarih:19.11.2019

NİKAHI FATMA ŞAHİN KIYDI

Birsen ve Ünal Uslu çiftinin güzel kızı Nursena ile Fatma ve Ali Dalar çiftinin yakışıklı oğlu İsa Duru Düğün Salonu gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Düğüne AK Parti camiasından ve iş dünyasından birçok tanınmış isim katıldı. Çiftin bir ömür boyu hayatlarını birleştireceği düğün töreninde nikahı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

SİYASET DÜNYASI ŞAHİTLİK YAPTI

Çiftin nikah şahitliğini; AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanvekilleri Mehmet Berk, Osman Toprak, Latif Karadağ, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sezer Cihan, GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Efiloğlu ve Adem Dalar yaptı.

ŞAHİN, MUTLULUKLAR DİLEDİ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin çiftin nikahını kıyarken mutluluk sözü istedi. Genç çiftten mutluluk sözü aldıktan sonra nikahlarını kıyan Şahin, “Sevgiyle sabırla, sadakatla, saygıyla gidilecek bir yolculuk. Yolunuz açık olsun. Yüce mevlam hayırlı salih evlatlar nasip etsin. Darısı bekarlarımızın başına” dedi.

NİKAH CÜZDANINI İL BAŞKANI TAKDİM ETTİ

Mutluluk kapılarını aralayan çiftin nikah cüzdanını AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci takdim etti. Özkeçeci nikah cüzdanını geline vermeden önce bir hatırlatmada bulunarak, “Rabbim hayırlı etsin. Sonuna kadar mutlu olsunlar. Vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirsinler. Ünal kardeşimizi kutluyorum. Kendisi kıymetli yol ve iyi bir dava arkadaşımızdır. Genç çiftlerimize canı gönülden mutluluklar diliyorum” dedi.

ÇETİN KARABIYIK