Gaziantep F.K.'dan dev anlaşma
Tarih:6.11.2019
Vali Davut Gül ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in Gaziantep F.K. başkanı Mehmet Büyükekşi ile birlikte Casper Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aras Fakılı ve ortağı Yalçın Yıldırım’a yaptığı ziyaretin detaylarına gazetemiz spor servisi ulaştı. 
Akıllı şehir uygulamaları ve son teknolojik gelişmeler hakkında keyifli bir sohbet yapılırken Casper Gaziantep F.K.’ya da sponsor oldu. 
Sohbet ortamında geçen ziyarette dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan CASPER ile sponsorluk anlaşmasıda yapan Gaziantep F.K. Başkanı Mehmet Büyükekşi böylelikle başkanlığı dönemindeki ilk icraatınıda gerçekleştirmiş oldu. 
 
 
ARTIK CASPER TRİBÜNÜ
 
 
Gaziantep F.K.’nın CASPER ile yaptığı sponsorluk anlaşmasının detaylarında hedef olarak Güney Kale Arkası tribünü yer alırken bu tribünün adı artık CASPER tribünü olduğu öğrenildi. Kalyon Stadı’nın içindeki ledlerde de CASPER’in tanıtım isminin döneceği bildirildi. 
 
İKİNCİ ANLAŞMA DENİZBANK İLE
 
Başkan Mehmet Büyükekşi geçtiğimiz 3 günlük maratonda bir çok önemli kurum ile görüşme gerçekleştirdi. CASPER ile sponsorluk anlaşması yapan Başkan Büyükekşi kale arkasındaki halılar ve korner bayraklarının bulunduğu bölge içinde Denizbank ile protokol imzaladı. Tüm bu anlaşmalardan kulübün kasasına önemli bir miktar para girecek olurken reklam çalışmalarının Galatasaray maçına yetiştirilmesi için start verildiği gelen bilgiler arasında yer aldı. 
ALİ BUDAK