Fahriye Evcen Burak Özçivit çiftinden kötü haber
Tarih:5.3.2018

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 3 yıllık ilişkilerinin ardından Temmuz 2017'de renkli bir düğünle dünya evine girmişti. Evliliklerinde henüz bir yılı doldurmayan çiftin birliktelikleri çatırdamaya başladı.

Akşam Life'ta yer alan habere göre; aynı evde iki yabancı gibi oldukları konuşulan çiftin ilk sorunları geçen hafta GQ’nun düzenlendiği ödül gecesinde gün yüzüne çıktı. Fahriye Evcen’le araları bozuk olduğu için GQ gecesine tek başına katıldığı konuşulan Burak Özçivit, eşini soranlara “Fahriye’nin işleri var. O yüzden yalnız katılmak durumunda kaldım” demişti.

Ancak işin aslı başkaydı. Kavga edip araları bozuk olan Fahriye Evcen, evinde televizyon başında keyif yapıyordu. Yalanı ortaya çıkan Burak Özçivit ise Fahriye Evcen’in paylaşımı karşısında sinirden küplere binip telefona sarıldı.
 

Bu paylaşım sonrasında çiftin arasında ikinci büyük tartışma yaşandı. Fahriye Evcen, Instagram Story’den fotoğrafı hemen sildi.

Hatirlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde bir kötü haberde Temmuz 2016'de hayatlarını birleştiren Kadir Doğulu-Neslihan Atagül cephesinden gelmişti. Kadir Doğulu’nun rol aldığı dizinin dört bölümde final yapması Doğulu’nun moralini bozmuştu.

Doğulu, bir grup arkadaşıyla Emirgan'daki bir gece kulübüne gitmişti. Ardından mekan değiştirip 6'ya kadar eğlenen Doğulu’nun yanında, eşi Neslihan Atagül yoktu.
 

Posta’nın haberine göre, Kadir Doğulu, sabah 7 sularında eve girince çiftin arasında tartışma çıktı. Neslihan Atagül’ün yakın çevresiyle, ''Son günlerde arkadaşları ile çıkıyor, eve geç geliyor” şeklinde dertleştiği iddia edildi.