Güvenoğlu başarı sırrını açıkladı
Tarih:9.8.2016

Gaziantep’in adından söz ettiren başarılı firmaları arasına adını yazdıran Güvenoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Güven Öztürk başarılarının sırrını açıkladı. Vizyon ve amaç belirlemenin en önemli kriter olduğunun altını çizen Öztürk,1997 yılından bu yana geldikleri noktayı ve hedeflerini aktardı.Güvenoğlu Yapı kuruluşundan bu yana üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırdı. Güvenoğlu Yapı A.Ş.nin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, şirketin kendi sektöründe uzun vadeli ve güvenilir bir yer edinmesini sağladı. İyi iletişim, güven, yetişmiş teknik ekip ve finansal dayanıklılık şirketin iş ortakları ve müşterileriyle olan ilişkilerini sağlam bir zemine oturmasını sağladı. Güvenoğlu Yapı her proje için dinamik bir teknik ekip oluşturur ve geleneksel inşaat teknikleri yanında yenilikçi bir yaklaşımla müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışmıştır. Şirketin her bir projeye geleneksel çerçeve dışında ve projeye özgü yaklaşımı, modern ve sağlıklı sonuçlar almasını sağlamaktadır.

BAŞARININ SIRRI

Şehrimizin en büyük firmaları arasında her zaman yer bulduk. Bu başarımızı koruyabildiğimiz sürece gelecek zaten başarılarla ve önemli eserlerle dolu olacaktır. Her zaman olduğu gibi yine marka olacak projeler üretmek daimi hedefimizdir.

ÖZTÜRK; “HEDEFİ OLMAYAN İLERLEYEMEZ”

Hedefi olmayan şirketler yerinde sayarlar. Bunlar, başarının en önemli anahtarlarındandır. Bir şirket geniş bir vizyona sahip olmalı. Kültürel, sosyal ve teknolojik anlamda çok şeyler öğrenmelidir. Hedefi olmayan şirketlerin bir yerden sonra ilerlemesi mümkün değildir.

EN ÖNEMLİ KRİTER; “DÜRÜSTLÜK”

En önemli ilkemiz ve önceliğimiz dürüstlüktür. Sözünün eri ve güvenilir olmak önemli bir erdemdir. Dürüst olmayandan hiçbir şey olmaz. Ayrıca iş hayatında daima araştırmacı ve kendinizi geliştiren bir yapınız olmalı. Yeni ufuklar her zaman yeni umutlarla doludur. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanların tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektöre öncülük etmek.

GÜVENOĞLU NELER YAPIYOR?

Şu anda devam eden inşaat projelemiz var. Devam eden projelerimiz, 100. Yıl Park Evleri, Sait Bulut Towers, Seyr-i Şehir Sitesi, OBA Residance. Fakat Bizim için en önemli gördüğümüz proje ise, ‘Korupark Konakları’ inşaat kalitesi, işçiliği, ayrıntılardaki özeni ve geliştirdiği hizmetlerle İbrahimli’de yepyeni bir projeye hayat veriyoruz. 7/24 güvenlik sistemi ile ailenizin ve çocuklarınızın her an güvende olduğunu bilerek, onları Korupark’a emanet edebileceksiniz. Site içerisinde ki spor salonu sayesinde, ev konforunda spor yapabilecek, her zaman sağlıklı ve fit bir yaşam süreceksiniz. Çocuklarınızın mutluluğu, bizimde mutluluğumuzdur. Onlar için yaptığımız oyun alanların da, güven içerisinde büyük bir mutlulukla eğlenecek, yeşil alanlarda doğayı tanımanın keyfini çıkaracaklar. Hem yatırımcı hem oturumcuya hitap edecek olan projede toplam 5 Blok, 70 adet daireden oluşmakta. Sizler için en iyisi düşünülen Korupark Konakları’nda daire sahibi olma keyfini kaçırmayın.İnşallah çok kısa sürede Gaziantep’da ses getirecek konut projelerimiz devam edecektir.

GENÇLERE ALTIN ÖĞÜTLER

İş dünyasının en önemli anahtarı çok çalışmaktır. Genç girişimciler çalışmayı angarya olarak değil de hayatın keyiflerinden biri olarak görmeliler. Dürüstlükten hiçbir zaman ödün vermemeliler. Ayrıca tecrübeye güvensinler, tecrübeli insanlardan nasihat almaktan gocunmasınlar.

OLMAZSA OLMAZIMIZ REKABET

Rekabet başarıyı ve daha fazla gelişmeyi ifade ediyor. Rekabet içerisinde olamayan kişi ve kurumlar gelişmeyi ve büyümeyi asla istedikleri seviyeye getirmezler. Rekabet iş dünyasının olmazsa olmazıdır. M.İSKENDER KARACA