Forum Gaziantep kazandırmaya devam ediyor
Tarih:15.11.2015

Forum Gaziantep’teki mağazalardan tek seferde 75 Türk Lirası ve üzeri harcama yapan ziyaretçiler, Hediye Kabini’ne girerek, TV’den buzdolabına kadar onbinlerce değerli hediyeden birini kazanma şansı yakalıyor.
Ziyaretçileri için Haziran ayı itibariyle yıl sonuna kadar sürecek uzun dönemli bir kampanya serisi tasarlayan Gaziantep’in kazandıran ve mutlu eden alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, Hediye Kabini kampanyası ile hediye yağmuruna devam ediyor.
16-20 Kasım tarihlerinde sadece hafta içi geçerli olacak kampanyada, Forum Gaziantep’te tek seferde 75 TL ve üzeri harcama yapanlar, Hediye Kabini’ne girerek gönlünden geçen hediyeyi havada kapmaya çalışıyor. Önceki aylarda yoğun bir ilgiyle karşılanan kampanya, bu ay 16-20 Kasım tarih aralığında gerçekleşecek ve Forum Gaziantep ziyaretçilerine yine bol bol hediye kazandıracak.
Hediye Kabini’ne girenler bir yandan tabletten sinema biletine, TV’den parfüme, uluslararası markaların 100 TL’lik hediye çeklerinden bulaşık makinesine kadar birbirinden değerli onbinlerce hediyeyi kazanırken diğer yandan eğlenceli dakikalar yaşayacaklar. 
(İHA)