Eğlencenin adresi
Tarih:8.7.2015

Gaziantep'in simgelerinden biri haline gelen Park Antep, “Türkiye’nin Etkinliği Bol En İyi 10 Parkı” listesinde yerini aldı. Hizmete girdiği günden bu yana kalite çıtasını yükselten Park Antep, Gaziantepliler’in yanı sıra, yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi görüyor. 

SINIRSIZ EĞLENCE

Park Antep’te eğlencede sınırın olmadığını söyleyen Park Antep Genel Müdürü Süleyman Bay, "2009 yılından bu yana Gaziantep'te hizmet vermeye devam ediyoruz. Park Antep'te eğlencede sınır yok. Buraya gelen vatandaşlarımız kapıda yirmi lira ödeyip giriş yapıyorlar ve sınırsız bir eğlence ile karşı karşıya kalıyorlar" dedi.

TURİSTLERİN İLGİSİ DAHA FAZLA

Bay: "Park Antep'e Gazianteplilerden daha çok dışarıdan gelen turistlerimiz ilgi gösteriyor diyebilirim. Bizim çok örnek uygulamalarımız da var. Örneğin doğum günü uygulamasıyla birlikte birçok vatandaşımız sitemizden bize ulaşarak irtibata geçiyorlar ve onlara verdiğimiz şifre ile doğum günlerinde Park Antep'te ücretsiz eğlence hakkına sahip oluyorlar" şeklinde konuştu.

GÜVENLİK BİZİM VAZGEÇİLMEZİMİZ

Park Antep'te en çok dikkat edilen hususların başında güvenliğin geldiğini kaydeden Bay: "Güvenlik bizim vazgeçilmezimiz. Öyle ki aileler sabah çocuklarını bırakıp akşam güvenle alabilirler.  Bizim en önemli amacımız hizmet" şeklinde konuştu.

EĞLENCEDE BOY ÇITASI

"Hizmetten asla ödün vermediğimiz gibi güvenlik konusunda da oldukça hassasız” diyen Bay, “Güvenlik konusunda bazı cihazlarda boy kısıtlamamız var. Bizim hizmet alanımız can, canın geri dönüşü yok. İnsanlarla sorun yaşadığımız tek konu boy olayı, çocuğun boyundan kaynaklı bir durum olduğunda aileler sorun çıkarıyor ancak bizim vazgeçilmezimiz güvenlik" ifadelerini kullandı.

HER ALANDA ÖRNEĞİZ

Bay ayrıca: "İçeride sigara ve nargile satışı yok, alkol yok. Park Antep örnek bir mekan . Sigara ve alkol ürünlerinin satışının olmaması bize yılda bir buçuk  milyon para kaybettiriyor ancak bizim için para değil kaliteli hizmet önemli" şeklinde konuştu.

PARK ANTEP HÜRRİYET'TE

Hürriyet Gazetesi’nin “Türkiye’nin Etkinliği Bol En İyi 10 Parkı” listesine giren Park Antep için Bay: "Bu araştırmadan benim haberim yok ben dün öğrendim. O kişiler buraya ne zaman geldi biz de bilmiyoruz" dedi. 

Eğlence ve etkinlik çeşitliliği ile sadece Gaziantep’te değil, Türkiye’de sayılı parklar arasına girebilen Park Antep, Hürriyet Gazetesi’nin “Türkiye’nin Etkinliği Bol En İyi 10 Parkı” listesinde ilk beşte kendisine yer alarak, kendisi hakkındaki övgüleri bir kez daha hak ettiğini kanıtladı. İşte “Türkiye’nin Etkinliği Bol En İyi 10 Parkı” listesi:

1-) Maçka Demokrasi Parkı (İstanbul), 2-) Reşat Oyal Kültürparkı (Bursa), 3-)Life Park (İstanbul), 4-) Kuruçeşme Parkı (İstanbul), 5-) Park Antep (Gaziantep), 6-) Kültürpark(İzmir), 7-) Özgürlük Parkı (İstanbul), 8-)Kuğulu Park( Ankara), 9-) Sazova Parkı (Eskişehir), 10-) Atatürk Parkı (Antalya)

İzzettin ENCU


park antepgaziantep habergaziantep