fk
NURDAĞI BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA TAM DESTEK
Kategori:YAŞAM      Tarih:6.4.2021

Gaziantep’in Nurdağı İlçe Belediyesi pandemi nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan  esnafa destek verecek. Bu anlamda kıraathane, çay ocağı ve cafelere 1000 TL nakti yardım verilecek.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak,  pandemi nedeniyle zor günler yaşayan esnafın yanında olduklarını belirterek, esnafa maddi ve manevi her türlü desteği sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Bu anlamda  ilçe belediyesi olarak ticari faaliyette bulunan Kıraathane, Çay Ocağı ve İnternet Cafe işletmeci esnafına  1000 TL nakdi yardım yapacağını belirterek ‘’ Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu zorlu süreci hep birlikte el ele verip atlatacağız. Belediye olarak her zaman vatandaşımızın yanıdayız. Dün, bugün ve yarın her zaman vatandaşınızın yanında olacağız.’’ Dedi

HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

‘’Esnafımızın yanında olmaya devam edecek, bu zor günleri dayanışmanın gücüyle hep birlikte aşacağız.’’ Diye konuşan Kavak ‘’ Gönül belediyeciliği olarak hizmet veriyoruz. Ben değil biz  mantığı ile çalışıyoruz. Yeni yeni projelerde daha da yaşanabilir bir Nurdağı oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu da hep birlikte başaracağız’’ dedi.

KİRALAR I ÖTELEDİK

Esnafa katkı sunmak için çalışmaların devam edeceğini anlatan Kavak ‘’İş yeri kapanan esnafa destek olmaya gayret gösteriyoruz. İşsiz kalanlara istihdam oluşturmaya çalışıyoruz. Bunların yanı sıra belediye kiracısı olan işyerlerinden kiraları öteledik.. Her anamda esnafımızın ve vatandaşımızın yanındayız ’’ dedi.

MEHMET İSKENDER KARACA

 


gaziantepgaziantepgunesgazetesıesnafnurdağıtam destek