fk
Başkanlar Nurdağı'nı masaya yatırdılar
Tarih:13.1.2021

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ı makamında ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Nurdağı ilçesinde devam eden çalışmalar ve projeler ile ilgili istişarelerde bulundu.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar ve gündemdeki konular hakkında fikir alış-verişinde bulundular.

ZORLU SÜRECİ BİRLİKTE ATLATACAĞIZ

Ziyarette konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ülkenin zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, bu zorlu süreci birlikte atlatacaklarını söyledi. Salgın nedeniyle bir çok  insanın mağdur olduğunu da dile getiren Fadıloğlu, belediye olarak vatandaşa maddi ve manevi yardımlarda bulunduklarını ve bulunmaya devam ettiklerini söyledi.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK

Öte yandan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ta, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok yaralı bir  ziyaret olduğunu düşünüyorum. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Çalışmalarımız konusunda motive edici oldu. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ziyaret sonunda günün anısına Fadıloğlu ve  Kavak birbirlerine hediye takdim etti.

MEHMET İSKENDER KARACA