fk
AK Parti’de kongre heyecanı
Tarih:12.1.2021

Ak Parti il Başkanı Eyüp Özkeçeci, Ak Parti il Kongresinin 3 Şubat’ta yapılacağını belirterek, kongreye Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip Erdoğan’ın da katılmasının beklendiğini söyledi. Gaziantep Ak Parti’de İl başkanlığı için Eyüp Özkeçeci’nin adaylığının kesinleşmesinin ardından, gözler il yönetim kurulu  listesine çevrildi.İl yönetimine girmek isteyenlerin başvurular alınmaya başlanırken,yönetimde görev almak isteyenler titizlikle belirlenecek.

KONGRE 3 ŞUBATTA

Yeni yönetim kurulu üyeleri tespit edilmeye çalışılırken, il kongresinin de  tarihi belli oldu. Buna göre Ak Parti 3 Şubat 2021 Çarşamba günü kongresini gerçekleştirecek. Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatında kongre heyecanı başlarken, parti  il yönetimine girmek isteyenlerin akuyelikgaziantep.org adresine başvur yapması dile getirildi.

FORM DOLDURULACAK

Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada “Teşkilat Görev Başvuru Formu. Kıymetli hemşehrilerimiz; Teşkilat Görev Başvuru Formu'nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İl Başkanlığımız başvuru formunuzu kontrol ettikten sonra sizinle iletişime geçecektir” denildi.AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı için mevcut başkan Eyup Özkeçeci,’nin devamı için karar alınırken, Özkeçeci’den , yeni yönetim kurulu listesinin oluşturulması için çalışma başlatılması istendi.

ERDOĞAN’IN KATILMASI BEKLENİYOR

AK Parti Gaziantep İl kongresi 3 Şubat  2021 Çarşamba günü yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılması bekleniyor. Kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor.

ÇETİN KARABIYIK

 

 


gaziantephaberlergaziantepgunesgazetesıkongreAK PARTİAK Parti’de kongre heyecanı