fk
Kantar, hizmet için başkanlığa aday oldu
Tarih:12.1.2021

Kantar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kantar, AY Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ay'ı ziyaret ederek sektörün sorunlarını ve çözüm yollarını anlattı. Kantar, sektördeki sorunlara katkı sağlamak için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği başkanlığına aday olduğunu da açıkladı.

Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği başkanlığına adaylığını açıklayan Kantar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kantar, AY Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ay'ı ziyaret ederek sektörün sorunlarını ve çözüm yollarını anlattı. 

MÜTEAHHİTLİK MESLEĞİNİ DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN ADAY OLDUM

Mart ayında yapılması planlanan seçimlerde aday olduğunu açıklayan Ömer Kantar, “Yenilikçi inşaat müteahhitleri olarak mesleğimizin ve meslektaşlarımızın, ülkemiz ve memleketimiz adına itibarını ve müteahhitlik mesleğini daha iyi seviyelere taşıyabilmek için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmaya karar verdim.

SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI BİLİYORUM

Sorunlarımızı biliyorum. Mesleğin içerisinden gelen birisiyim. Geçmiş dönemlerde, derneğimizin ve çatı kuruluşumuz İMKON’un yönetim kademelerinde görev yaptım. Şahsım ve ekibimiz, yönetime geldiğimiz takdirde tüm paydaş meslek odaları ile birlikte mesleğin en iyi seviyelerde temsil edilebilmesi ve mesleğimizin saygınlığının artırılması için gereken özveri ve emeği tüm gücümüzle vereceğiz.


BİRLİKTE YÜRÜMEK İSTİYORUZ

Özellikle son zamanlarda hepimizin bildiği üzere mesleğimizle ilgili ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Yaşanan bu sıkıntıların hem dile getirilmesi hem de çözümü yönünde tüm paydaşlarımızla birlikte çalışarak sonuç almak istiyoruz. Devamında sesimizin daha gür çıkması için Çevre Şehircilik Bakanlığı nezdinde çatı kuruluşumuz olan İMKON ile beraber mesleğimizi ilgilendiren konularda fikir paydaşı olmak istiyoruz. Bu konular ve mesleğimizi ilgilendiren tüm problemlerin çözümü için Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği yönetimine ekibimle beraber talibiz. Bu yolda bizim ile birlikte yürümenizi temenni eder, saygılarımı sunarım” dedi.

Ziyarette GMS Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selim Durum ve MNT Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Turan da hazır bulundu. 

MEHMET İSKENDER KARACA

 

 


haberlergaziantepgaziantepgunesgazetesıkantar inşaat hizmet için başkanlığa aday olduKantar