Büyükşehir futbol takımının ve teknik heyetinin final müsabakasında penaltı atışları ile kaybedeceğini aklımızın köşesinden bile geçirmemiştik bolu spor ile yapılan son müsabakada büyükşehir belediyesi futbol kulübünün sahaya yansıttığı performansı bizleri iyice umutlandırmıştı. Teknik heyetimizde futbolcularına güveniyordu Erzurum spor ile oynayacakları  müsabakanın penaltı atışları ile sonuçlanacağını gerçi söyleyenler olmuşsa da buna ihtimal vermiyorduk.

            Futbolcularımızda bu müsabakayı kazanmaya şartlanmışlardı takımımızı çalıştıran teknik heyet futbolcuları penaltı atışları için çalıştırmalarına rağmen bu müsabakayı penaltı atışlarındaki başarılı vuruş yapamadığımız için kaybettik böylece bir yıllık emeklerinin karşılığı olarak süper lige çıkamadılar. Bütün Gaziantepliler olarak üzüldük sağlık olsun seneye futbol takımımız daha iyi bir hazırlık yaparlar. Ve süper lige terfi ederler.inşallah

            Gazi şehir futbol kulübümüz sezon başında Gaziantep sporla oynadığı ilk müsabakayı bir sıfır kaybetmişti ileriki haftalarda yine beklenmedik müsabakalarda puanlar kaybettiler inişli çıkışlı bir sezon geçirmişlerdi.

            Şampiyonluğa oynayan takımlar kendi evlerinde puan kaybetmemeye çalışırlar belediye spor futbol takımımız içeride verdiği puanlarla zaten kendi şanslarını zora sokmuşlardı sonraları toparlandılar ama ilk iki sırada süper lige çıkma şanslarını kaybettiler.

            Erzurum spor ile de oynadıkları son müsabakada şansızlık peşlerini bırakmadı. Sağlık olsun yeni sezona daha dikkatli hazırlanırlar dünyanın sonu değildir. Yönetim kurulunun gösterdikleri gayretlerinden dolayı kutluyoruz.