Gazişehir ile Gaziantepspor arasında oynanan maçın favorisi: Hiç şüphe yokki Gazişehir’dir. Geçen sezon sonu Hüseyin Kalpar ile anlaşılmıştı.Takımın iskeleti korunmuştu. Daha önemlisi ise Gaziantepspor’un akıbetini hesap ederek: Takım ADİL KONUKOĞLU Başkanlığında güçlü bir yönetime verilmişti.Bütün bunlar Gazişehir adına artılar. Oysa Gaziantepspor ‘KIZIL’ ailesinin yönetiminde içi boşaltılmış, transfer yasağı konulmuş, icraya düşmüş bir takım görüntüsündeydi.Karşılaşma öncesi tek favori vardı Gazişehir. FAKAT YEŞİL ÇİMLERDE beklenen olmadı.U21 takımından oluşturulan Gaziantepspor’un gençleri, Bünyamin Hoca’nın eşliğinde  yüreklerini ortaya koydular. Rakiplerini önce durdurdular. Sonra sahayı parsellediler. İlk Devre Boyunca OKTAY tek başına üç net pozisyon üretti.

Adam, gole izin vermedi. Anlı Şanlı Gazişehir’in tek pozisyonu özgürcandan geldi. İlk yarıda gol yoktu.

Bünyamin hoca’nın ARSLANLARI rakiplerinin isimlerini unutarak ikinci yarıya başladılar.Organize gelişen atakta: ALPAY Adam’ı da çalımlayıp, topu ağlara bıraktı  (1-0)

Hüseyin Hoca teknik alanda çözüm üretmede zorlandı. Muhammeti oyundan alarak risk aldı.Ama sonuç alamadı. Çünkü Gazişehir rakibini küçümsemişti. Sahada hakimiyet sağlayamadılar. 80 dakikadan sonraki tüm düdükler Gazişehir lehine çaldı. SEKİZ uzatma dakikası ekstraydı.

Bitiş düdüğü çaldığında: Parasal gücü olanlar Kayıp etti. Yüreğini koyan aslanlar kazandı. Alkışlar Bünyamin hoca ve öğrencilerine. Tebrikler Gaziantepspor.

Gelelim Gazişehir’e: Birileri Sayın Adil Konukoğlu’nu yanıltıyor.Transfer yapmak ciddi bir ekip işi.Gaziantep’te kendini bu konuda yetiştirmiş, denemiş insanların 

(Erol Keretli) gibi seslerine ögütlerine kulak vermesi gerekir. Gazişehir ne çektiyse; Hocaya dayalı transferden çekti. Henüz sezonun başındayız. Her evet diyeni dost kabul etmeyin. 

Unutmayınız ki başarılı yöneticiler danışmanlarını ‘doğru sözlülerden’ seçer.