Gazişehir geçensezonuŞAMPİYON olarak tamalıyarak Süper Lige mer- haba dedi.Takımın ŞAMPİYON olması ilebirlikteGaziantepşehriyeniden Süper lige kavuştu.

Süper lig için takım oluştururken ina- nılmaz bir hata yapıldı.Takımın başına getirilen SUMUDİCA ,Şampiyonluğu göyüsleyen takımın tamamına yakın kısmını gönderdi.Bir takımın tüm oyucularını gönderip,yeniden takım oluşturmak ve uyumunu sağlamak oldukça güç bir süreçtir.Ne yazık ki Gazişehir takımı bu yanılgıya düştü. Bu durumun oluşturduğu dezavantajı yaşayacak .

Mekanik sistemler birbirine ben- zer.Taşıyıcılar arızalanırsa ,sistem çöker.17 Ağustos tarihinde YA- LOVA DEPREMİNİN, yıl dönümü-
nü yaşadık.Depremlerden ko- runmanın en temel yönü bina
KOLONLARININ(TAŞIYICILARININ) sağlam olmasıdır.Taşıyıcıları sağlam olan binalar kolay,kolay yıkılmazlar. Futbol da bundan farklı değildir.Geçen sene ki şampiyon olan takımdan en azbeşoyuncu,busenekikadroda

olmalıydı.Takımın başına getirilen Sumudica;Şampiyon olan takımı beğenmedi.Bugerçeğidesaklamadı.

Bu takım nasıl şampiyon olmuş dedi. Yönetimden çıt çıkmadı...Hocanın talimatlarıveisteğidoğrultusundaipi

göyüsleyen futbolcularımız gönde- rildi.Hocamız genellikle kendi tanıdığı, geçenyılda bulunduğutakımda

yeterince top oynamamış ama ismi bilinen ,değişik ülkelerden 17 futbolcu transfer edildi.Birbirini hiç tanımyan bu futbolcuların DOKUZU,Fenerbahçe maçının ilkonbirinde görevlendirildi. Düşünün şimdi birbirini hiç tanıma- yan ve birlikte oynamayan bir takım. Başarıya nasıl ulaşır?

Arda KARDEŞLERİ hedef gösterek ,kötü futbol ve başarısızlık örtüle- mez.Daha once de Fenerbahçe-
ye ,yenilindi.Fakat bu kadar kötü değildik.
Uzatmayalaım.
ŞAMPİYON KADRO- MUZ, Fenerbahçe karşısına çıkar- tılmış olsadı;Böyle kötü bir sonuç ortaya çıkmazdı...Hocamız MİLLİ TAKIM ARASINA kadar zaman isti- yor.Bu hafta Gençlerbirliği sonrada Sivas deplasmanımız var.Ligin ilk ON haftası Gazişehir için çok riskli. Hocamız arayı işaret etsede bu sü- reç yetmeyebilir.Süper lige merhaba dediğimiz yeni sezonda görev yine taraftarlara düşüyor.Sonuçlar ne olursa olsun,takıma destek olmak- tır.Başka takımımız yok.Sabır ile koruğu üzüm yapmak zorundayız.