GÜLE GÜLE BÜYÜK BAŞKAN
Tarih:11.9.2019
 
 
2 yıl önce devraldığı Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nü kısa süre içerisinde ikinci yılında Süper Lig’e çıkartan Başkan Adil Konukoğlu bugün resmen başkanlığı bırakıyor. 
 
 
Başkanlığa geldikten sonra yaptığı reformlarla Gazişehir Gaziantep’i alt yapısıyla, kurumsal yapısıyla Avrupa Standartları seviyesine getiren ve son yeniliğiyle kulübü Anonim Şirket yapan Başkan Adil Konukoğlu bugün görevi Mehmet Büyükekşi’ye devredecek. 
 
 
Özel işlerinin yoğunluğu ve kısa süre sonra Holdingin başına geçecek olması sebebiyle kulübü emin ellere bırakmak için uzun zamandır Mehmet Büyükekşi ile görüşme halinde olan Başkan Adil Konukoğlu vicdanı ve kalbi rahat bir şekilde layıkıyla sürdürdüğü görevi bugün yapılacak olan toplantıyla tamamlıyor. 
 
 
DEViR TESLiM
SAAT 12.00’DA
 
 
Yeni yönetim kurulu ile birlikte Mehmet Büyükekşi’nin Başkanlığa seçileceği toplantının bugün saat 12.00’da  özel bir yerde yenilecek olan öğle yemeğinin ardından yapılacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.
 
HELALLiK iSTEDi...
 
 
Gazişehir Gaziantep’te mevcut yönetim kurulu Adil Konukoğlu başkanlığında geçtiğimiz salı günü son kez toplandı.  2 sezon boyunca istikrarlı bir şekilde yılmadan göreve devam eden ve büyük emekleri olan yöneticilere teşekkür eden Başkan Adil Konukoğlu herkesten helallik istedi.  Oldukça duygusal anlarında yaşandığı son toplantıda her ne zaman bu şehir, bu ülke için ihtiyaç duyulduğunde hazır olacağını dile getiren Başkan Konukoğlu yola devam edecek olan yöneticilerede başarı dileklerinde bulundu.