MHP’de bayram coşkusu
Tarih:12.8.2019

ÇELİK: “TÜRK İSLAM ALEMİNİN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, “Allah’a İbrahim’ce teslimiyetin, İsmail’ce teslimiyetin sembolü olan Kurban Bayramı’nı hep beraber idrak etmiş bulunuyoruz. Bu mübarek bayramın tüm İslam Alemi’ne Türk Dünyası’na hayırlara vesile olmasını ve bu sebeple Türk İslam aleminin bayramını kutluyorum. Coşkuyla geçen bu bayramın önümüzdeki dönemlere barış, kardeşlik, paylaşma ruhunu, başarıyı, milletimizi 2023’e hazırlayacak ruhu inşa etmesine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

TAŞDOĞAN: “HERKESİ KUCAKLAŞMAYA, BAYRAMLAŞMAYA DAVET EDİYORUM”

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, “Bayram birlik ve beraberliktir. İçerisinde çok manevi atmosferi yüksek günleri idrak ettiğimiz Kurban Bayramı ve şu anda milyonlarca hacımız hac görevini tamamlamışladır. Hacı içerisinde barındıran bu mübarek günlerde ülkemizin, partimizin ve davamızın birlik ve beraberliği için herkesi kucaklaşmaya, bayramlaşmaya davet ediyoruz. Komşuyla, eş, dostla kucaklaşarak bayramlaşılır. Bugünlerde hudutlarda bizleri bekleyen koçyiğitlerimizin de bayramı mübarek olsun. Bugünlerde vazifesi başında olan bütün devlet memurlarımızın da bayramını tebrik ediyorum. Bu bayram ziyaretinde ailelerini ziyaret etmek için yollara düşen vatandaşlarımızı trafik kurallarına uymaya çağırıyorum. Bayramdan sonra kötü haberler duymak istemiyoruz. İnsanlarımızı trafik kazasına kurban vermek istemiyoruz. Kurbanı Allah rızası için kesmek istiyoruz. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

ATAY: “ALLAH HER SENE BUGÜNLERE ÇIKARSIN”

Tüm Gaziantep halkının Kurban Bayramı’nı kutlayan MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, “Allah her sene bugünlere çıkarsın. Bu bayramın milli birliğimize, dirliğimize vesile olmasını diliyorum. Özellikle askerlerimize, polislerimize görevleri başında bizim güvenliğimiz için, bizim ferahımız için silah başında bekleyen tüm Mehmetçiklerimize üstün başarılar, sağlık ve sıhhat diliyorum” dedi.

ÇETİN KARABIYIK