Mahmood Caffee zengin Ramazan menüsüyle çok iddialı
Tarih:24.5.2019

Mahmood Caffee, misafirlerin isteği doğrultusunda hem göze hem de mideye hitap eden ciğer, menemen, sucuklu yumurta ile yöresel yemekleri de menüye ilave etti. Ramazan boyunca Gaziantep halkının sevdiği yuvalama, Mardin Güveç gibi lezzetler de menüdeki yerini alırken, cafenin önünde ise sahura özel tüm kebap çeşitleri olacak.  Gaziantep’te kentin en kaliteli lezzet duraklarından Mahmood Coffee, bu ramazanda müşterilerine farklı konseptler sunuyor. Yapılan ürünlerde gıda boyası kullanmayan ve tamamen organik ve sağlıklı yemeklerle Gaziantep halkına hizmet verdiklerini söyleyen İşletme Müdürü Bülent Bekar herkesin bu lezzetleri yerinde görmesi gerektiğini söyledi.

 

KALİTE VE LEZZETİ BİR ARADA SUNUYORUZ

 

Mahmood Coffee İşletme Müdürü Bülent  Bekar, Ramazan ayı boyunca iftar saatinde başlayıp sahura kadar hizmet vereceklerini bildirdi. İftar sonrasında çay, kahve ve tatlı servisinin olduğunu ve gece saat 01.30’dan sonra da sahur hizmetine başlayacaklarını belirten Bekar, “Ramazan ayı haricinde sabah saat 08.00’den akşam saat 12.00’ye kadar hizmetimiz devam ediyor. Mutfakta deneyimli ustalarımız var. Ustalarımızın bazıları Gaziantep dışından geldi. Turizm bölgelerinde şeflik yapmış ustalar. Mutfakta uzman bir ekip var, iddialıyız” dedi.

 

DÜNYA MUTFAĞINDAN ÖRNEKLER DE SUNUYORUZ

 

Yemeklerinde iddialı olduklarını ifade eden Bekar, “Menümüzde bulunan her yemekte iddialıyız çünkü her birinin ustasını özellikle seçtik. İtalyan mutfağı, Meksika ateşi, Gaziantep mutfağı, ızgara çeşitleri her bölümde uzman kişilerle çalışıyoruz. Menümüzü haftanın 7 gününe böldük. Başlangıç olarak soframızı zengin tuttuk. Ramazan ayında ilk defa içli köfteyi haşlanmış olarak sunacağız çünkü ağır olmasını istemiyoruz. Talebin iyi olacağını düşünüyoruz. Menümüzde müşterilerimizi de düşünerek çok fazla ağır yemeklere girmedik. Ana yemeklere gelince hepsini etli yaptık. Müşterilerimizin yediği bütün ürünler kendi imalatımız olacak” dedi. İftar ve sahur menülerinin fiyatlarının sabit olduğunu ve grup indiriminin olmadığını söyleyen Bekar, “Menülerimize bakacak olursak fiyatlarımız çok uygun. Ramazan ayında bizim için önemli olan şey müşterilerimizin memnuniyeti. Önce göze sonra mideye hitap edeceğiz. O nedenle sofrayı geniş tuttuk. İstanbul’da ki menülerle karşılaştırıp ilaveler yaptık” şeklinde açıklamada bulundu. Mahmood Coffee her kesime hitap eden lezzetler bulunduğunu belirten Bülent Bekar “Balık, kebap, ızgara çeşitleri, sıcak yemekler, Makarna, Klasik Burger, Tavuk şiş, Tavuklu noddle, Pizza, yaza özel dondurma menüsü ve nargile ile siz Gazianteplileri burada bekliyoruz” dedi.  Ramazan’da ayında sürprizlere hazır olun diyen Bekar, “350 kişilik iş yerimizle iftarda hızlı bir biçimde hareket edeceğiz. İftarda en önemli hizmet hızlı servistir. Meyve ve tatlı servisimiz dahil olmak üzere servisimiz 35 dakikayı geçmeyecek. Hızlı bir servis sunacağız, iftarda bir aksama yaşanmayacak. Sistemimizi kurduk. Ustalarımızı ve servis ekibimizi 2 vardiya yaptık ne iftarda ne de sahurda aksama ihtimali olmayacak” dedi. Mahmood Coffee İşletme Müdürü Bülent Bekar, isteyen müşterilere yemekten sonra bir mini anket yaptırdıklarını da söyleyerek “Siz değerli müşterilerin görüşleri bizim için çok önemli. Bize iletilen her görüşü önemsiyor ve ona göre değişiklikler yapıyoruz” şeklinde konuştu. 

MEHMET İSKENDER KARACA