Ayrım yapmayacağız
Tarih:15.5.2019

 

CHP’Lİ BAŞKAN 

DOĞRU’YU ZİYARET ETTİ

 

İftar programı için Araban ilçesine giden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e, Arabanlılar büyük ilgi gösterdi. Başkan Şahin, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde CHP’ye geçen Araban Belediyesi Başkanı Hasan Doğru’yu da makamında ziyaret etti. Şahin’in burada verdiği mesajlar, kamuoyundan büyük alkış topladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Büyükşehir olarak Araban’a her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirterek, şöyle dedi:

 

ARABAN HİZMETTEN MAHRUM KALMAYACAK

 

Araban ilçemize yapacağımız hizmetlerimizi aksatmayacağız. Araban’da seçilmiş olan belediye başkanı arkadaşımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşımıza hizmet noktasında AK Partili belediyelerimize ne yapıyorsak, Araban Belediyesine de aynısını yapacağız. Araban Büyükşehrin hizmetlerinden mahrum kalmayacak. Araban’a her türlü desteği vereceğiz.”

 

HASAN DOĞRU’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

 

31 Mart’ta yapılan seçimlerde Araban Belediye Başkanı olarak seçilen Hasan Doğru da, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin günün anısına Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru’ya vazo hediye etti.

ÇETİN KARABIYIK