ALTIN HARFLERLE YAZDIRACAĞIZ
Tarih:15.4.2019
Meclisin açılışında konuşan Şahin, “Eserler, hizmetler bırakacağız. Eserlerimizle birlikle bu dönemi altın harflerle yazdıracağız. Bu şehrin 2 milyon insanına güveniyorum” dedi.
GAZİ MECLİSİMİZ GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAK
Yaptığı açılış konuşmasında Şahin herkesin başkanı olduğunun altını çizerken şu ifadeleri kullandı: “Milli iradenin hakim olduğu, hakimiyetin kayıtsız şartsız milletin olduğu bir dönemi hep birlikte geçirdik. Yeni dönem bütün siyasi partilerimize, bütün başkanlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Şehrimiz, memleketimiz için hep birlikte Gazi meclisimiz güzel işlere imza atacak.
BU MECLİSİN HİZMETKÂRIYIM
Geçen dönem Gaziantep modeli oluşturmuştuk. Partiniz, yaşam şekliniz düşünce şekliniz ne olursa olsun eğer memleket sevdasıyla yola gidiyorsak hep birlikte yapmamız gereken çok işimiz var dedik. Hakikaten kardeşlik modeli oluşturduk. İnşallah bu zor coğrafyada, bu dönemde bunu yine başarmak istiyoruz. Hep birlikte bütün partilerimizle, meclis üyelerimizle, bütün başkanlarımızla geleceğimiz, çocuklarımız için güzel işler yapalım. Gaziantep modelini Türkiye modeline dönüştürmek istiyorum. Bugüne kadar emeği geçen herkese şahsım, şehrim adına teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki eserler, hizmetler bırakacağız. Eserlerimizle birlikle bu dönemi altın harflerle yazdıracağız. Bu şehrin 2 milyon insanına güveniyorum. Ben herkesin başkanıyım. Bu anlayışla adaletli bir şekilde kimden ne gelirse gelsin doğru bir şekilde şehrin geleceği için ne yapılması gerekiyorsa bu şehrin emirindeyim. Bu meclisin hizmetkârıyım. Meclisimiz hayırlı uğurlu olsun.”