GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Tarih:13.3.2019

Uzun bir süredir TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı Ömer Tevfik Özkoç ve ekibinin yoğun çalışması neticesinde bitirilen dernek binasının açılışında bir çok hakemde hazır bulundu. 

3 dönemdir başkanlığını yaptığı derneğine yeni bir bina kazandırmanın mutluluğunu yaşayan Ömer Tevfik Özkoç kendisine bu konuda destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin e Genel Başkan Abdurrahman Arıcı’ya teşekkür etti.

ÖZKOÇ: BİZLERE KISMET OLDU

3 dönemdir dernek başkanlığı yaptığım derneğimiz bir çok faaliyete imza atmıştır. 1989 yılından beri çözülemeyen yer sıkıntısını çözmek bizlere kısmet olmuştur.  Bu konuda bizlere gerekli desteği sağlayan Gaziantep B.Bld.BaşkanımızFatma Şahin‘e ve Genel Merkez Başkanımız Abdurrahman Arıcı’ya teşekkürü bir borç bilirim.”dedi.

ARICI’DAN ÖVGÜLER

Genel Başkan Abdurrahman Arıcı ise yaptığı konuşmada; “ Sayın Valime teşekkür ediyorum burada bizimle beraber olduğu için. Derneğimizin 79 ilde şubesi var. Genelde Gençlik Spor Bakanlığı’na bağlı ya statların altlarında yada kiralığız. Bugün genel merkezimizde dahil TFF’nin Ankara’daki binasında en üst kattayız. Ben öncelikle şube başkanımıza ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Derneğimizi kendi binasına kavuşturdular. Burada hakem ve gözlemci kardeşlerimiz hem eğitimlerini hemde bir çatı altında toplanıp kendi sorunlarını tartışma imkanı bulacaklardır. “ ifadelerini kullandı. 

GAZİŞEHİR’İ SÜPER LİG’DE GÖRMEK İSTERİZ

Bir teşekkürümde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi eski genel sekreterinede teşekkür ediyorum. Sağolsun bu olanaklarıda bizlere tanıdı. Çıktığı yoldada başarılar diliyorum.  İnşallah bundan sonraki süreçtede bu kentimizi Süper Lig’de görmek isteriz. Çünkü 1.Lig’de olan takımımız geçen yıl finalde kaybetti üst lige çıkmayı. 500 bine yakın misafiri barındıran ev sahipliği yapan bu şehre inşallah Süper Lig’de olmak yakışır diye düşünüyorum. “ şeklinde konuştu. 

ALİ BUDAK