Basının gurur gecesi!
Tarih:11.1.2019

Şihehan Otel’de düzenlenecek olan ödül gecesinin finalinde de ünlü sanatçı Sevcan Orhan, birbirinden güzel türkülerini seslendirecek.

 

GGC, BAŞARIYI 

ÖDÜLLENDİRECEK

 

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle geleneksel olarak düzenlediği Basın Ödülleri Gecesine, Türk basınının en başarılı isimlerinin katılımı ile gerçekleşiyor. Duayen gazetecilerin Gaziantepli meslektaşları ile buluşacağı geceye, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Türkiye Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak, Star TV Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, ATV Ana Haber Spikeri Cem Öğretir, Fox TV Çalar Saat Programı Sunucusu İsmail Küçükkaya, NTV Ana Haber Spikeri Seda Öğretir, TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan, Radyo ve Televizyoncular Meslek Birliği Başkanı Yusuf Gürsoy ile Sabah Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu da katılacak.

 

SEVCAN ORHAN

 SAHNE ALACAK

 

Şirehan Otel’deki Basın Ödülleri Gecesinin sürpriz sanatçısı ise Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçısı Sevcan Orhan. Gecede, konuşmaların ve başarılı gazetecilerin ödüllerinin verilmesinin ardından sahne alacak olan ünlü sanatçı Sevcan Orhan, en güzel türkülerini ve şarkılarını Gaziantep basını ve davetliler için seslendirecek.

 

GECE HER GEÇEN YIL DAHA FAZLA İLGİ GÖRÜYOR

 

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Basın Ödülleri Gecesi’ni bu yıl 5. kez düzenlediklerini belirterek, “Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti olarak her yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediğimiz gecemiz her geçen yıl daha fazla ilgi görüyor. Gecemizde bir taraftan başarılı gazetecileri ödüllendirirken, diğer taraftan da Gaziantepli gazetecilerin aileleri ile birlikte stresten uzak, müzik, eğlence ve moral dolu bir gece geçirmelerini sağlıyoruz” diye konuştu.

 

GECEMİZ ULUSAL ÖLÇEKTE TAKDİR TOPLUYOR

 

Başkan Ay, Gaziantep Gazeteciler Cemiyetinin geleneksel gecesinin Türkiye’nin dört bir tarafından örnek alındığına da dikkat çekerken şöyle devam etti: “Cemiyetimizin en önemli etkinliklerinden biri olan Basın Ödülleri Gecemiz ulusal ölçekte takdir topluyor, örnek oluyor. 

Diğer taraftan gecemize katılan duayen gazeteciler de, Gaziantep ile ilgili izlenimlerini anlattıkları yazıları ile kentimizin tanıtımına ve gündeme gelmesine katkı sağlıyorlar.”

ÇETİN KARABIYIK