Sağlık protokolü imzalandı
Tarih:9.1.2019

Dünyagöz Hastanesi’nde gerçekleşen protokol imza törenine Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Kemal Kazak, Gaziantep Dünyagöz Şubesi Hastane Müdürü Muhammed Aslan, Dünyagöz İş Geliştirme Grup Müdürü Cihan Kaya ve Kamu-Sen üyeleri katıldı. Anlaşma Gaziantep’in yanı sıra Şanlıurfa, Adıyaman ve Kahramanmaraş’taki Kamu-Sen üyelerini kapsıyor.

AMACIMIZ ÜYELERİMİZİN AİLE BÜTÇELERİNE KATKI SAĞLAMAK

Anlaşmanın öneminden bahseden Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Kemal Kazak, “Türkiye Kamu-Sen Gaziantep ailesi olarak Dünyagöz Hastanesi ile bir anlaşma imzaladık. Amacımız üyelerimizin aile bütçesine katkı sunmak.  Kurumsal kimliği taşıyan ve sağlık alanında ciddi hizmetler sunan hastanemizin, üyelerimize kaliteli sağlık hizmeti sunması noktasında anlaşmamızı çok önemsiyorum. Yaptığımız anlaşma ile bölgemizde bulunan Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş illeri de bu anlaşma kapsamında olacaktır. Bu illerdeki kamu çalışanları İstanbul, Ankara gibi şehirlere gidip yorulmak yerine bu hastaneye gönül rahatlığı ile gelebilecekler” dedi.

EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN 24 SAAT BEKLİYOR OLACAĞIZ

Gaziantep Dünyagöz Şubesi Hastane Müdürü Muhammed Aslan ise “Dünyagöz hastaneler grubu olarak Türkiye Kamu-Sen Gaziantep Şubesi ile böyle bir protokolü imzaladığımız için çok mutluyuz. Tüm Kamu-Sen çalışanlarına en iyi hizmeti vermek için tüm personellerimizle 24 saat bekliyor olacağız. İnşallah faydalı oluruz” ifadesini kullandı.

ÇETİN KARABIYIK

 

 
 
 

 

 

şanlıurfakahramanmaraşadıyamanmuhammed aslanmüdürcihan kayakemal kazaktemsilcisenkamutörenimzaprotokolhastanedünyagözgaziantep haberhaberGaziantep