Hizmet için adayım
Tarih:19.11.2018

GÖNÜLLERE GİRDİ

Geçtiğimiz pazar günü yapılan Temayül yoklamasında da bir Başkan değil de halkın içinden biri gibi delegelere ve vatandaşlara kendi elleriyle çay ve yemek dağıtarak Recep Tayyip Erdoğan’ın sözünü de yerine getirirmişcesine gönüllere girme çabasıyla takdir toplayan Muhittin Bay bu görüntüsü partililer tarafından da özverili bir davranış olarak nitelendirildi.

SIKMADIK EL BIRAKMIYOR

Aday adaylığı sürecinde olmasına rağmen mahalle, köy, kasaba demeden en ucra kısımlardaki vatandaşlara bile ulaşmaya çalışan Muhittin Bay taraflı tarafsız herkesin büyük ilgisi ve şefkatiyle de karşı karşıya kalıyor.  Gittiği her yerde görüştüğü her vatandaşa ilk günde olduğu gibi bundan sonrada amaçlarının halkın huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri olduğunu dile getiren Muhittin Bay’ın bu yaklaşımı takdir topluyor.

BİZ HİZMETE TALİBİZ

Makam ve mevkiye değil millete hizmet için Şahinbey Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu belirten Muhittin Bay; “Bizim bakış açımızda adaylık ve başkanlık hizmet makamıdır. Biz hizmete talibiz. İçerisinde büyüdüğümüz topraklara hizmet etmek ve ait olmaktan her zaman gurur duyduğumuz milletimizin refahına bir damla katkı sunacak olmamız bizim için büyük bir şereftir, adaylığımızdaki amacımız bu şerefe ulaşabilmektir. Bu anlayışla bizim ilk hedefimiz, partimizin bizi adaylığa layık görmesidir. Partimiz bizi layık görür aday olursak milletimiz ve Şahinbey ilçemiz için ne gerekiyorsa en iyisini yapacağız. Partimiz bize adaylık vermezse adayımızın arkasında en güçlü duran biz olacağız.” dedi.

MEHMET İSKENDER KARACA 

yoklamatemayüladaylıkmuhittin bayavukatbaşvuruadaybaşkanbelediyeşahinbeyak partigaziantep haberhaberGAziantep