Ak Parti bayrağını Oğuzeli’nde yeniden dalgalandıracağım
Tarih:9.11.2018

Gaziantep’te uzun yıllardır lojistik ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren, bunların yanı sıra çeşitli sivil toplum örgütlerinde de aktif görevler üstlenen Yılda Şirketler Topluluğu’nun Kurucularından olan Yönetim Kurulu Başkanı Memik Yılmaz, aday adaylığı müracaatını kalabalık bir partili grubuyla, bizzat Oğuzeli’ne giderek, İlçe Başkanlığı’na yapacak.

 

“MİLLETİME HİZMETE ADAYIM”

 

Oğuzeli’nin hizmete layık bir ilçe olduğunu açıklayan Memik Yılmaz, 2014 yılında kaybettikleri ilçeyi tekrar Ak Parti saflarına katmak istediğini söyledi. Aday gösterilerek, göreve seçilmesi halinde, Oğuzeli’ni tarihinde görmediği icraatlarla tanıştıracağının sözünü veren Yılmaz “Son yerel seçimleri az bir farklı kaybetmiştik. Ama biz yılmadık, bıkmadan usanmadan Oğuzeli’ne hizmetler kazandırdık. Benim partim, hükümetin olanaklarından Oğuzeli’ni de tıpkı diğer ilçeler gibi, en iyi şekilde yararlandırdı. İnşallah Mart 2019’da yapılacak seçimlerde, belediye başkanlığını kazandığımızda, bu hizmetler katlanarak, artarak devam edecek” dedi.

 

“MAHCUP ETMEM”

 

Projelerinin hazır olduğunu da ifade eden Memik Yılmaz, Ak Parti kadrolarıyla birlikte bu projeleri birer birer hayata geçireceğini açıkladı. Aday adaylığı sürecinin parti içi bir hizmet yarışı olduğunu da belirten Yılmaz “Bu göreve layık görülmem halimde, partimi mahcup etmeden, Oğuzeli’ni modern belediyecilikle ve çok önemli hizmetlerle tanıştıracağım” diye konuştu.

ÇETİN KARABIYIK