Gönlüm her zaman açık olacak
Tarih:9.11.2018

Başkan Necati Göksu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ali Yerlikaya’nın Gaziantep Valiliği görevinden İstanbul Valiliği’ne atanmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, yeni görevinde hayırlı olsun temennisinde bulundular.

GAZİANTEPLİLERE GÖNLÜM HER ZAMAN AÇIK OLACAK

Dernek Başkanı Göksu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Vali Yerlikaya, “Dört yıla yakın bir süre gazi şehrimizin Valiliğini yapmanın onur ve mutluluğunu yaşıyorum. Gaziantepli hemşehrilerimizin bizlere gösterdiği ilgi ve dostluğu ömür boyu hatırlayacağım. Gazi şehrimizin her alanda gelişmesi ve kalkınması için gayret ettik. Bundan sonra da İstanbul’umuzun hizmetindeyiz. Burada bir kardeşleri olarak Gazianteplilere gönlüm her zaman açık olacak.” dedi.

HİZMETLERİNDEN DOLAYI KUTLUYORUZ

Ziyarette konuşan Başkan Göksu, “Valimiz Ali Yerlikaya'yı Gaziantep’te yerine getirdiği üstün hizmetlerinden dolayı kutluyoruz ve daha büyük başarılara İstanbul Valiliği görevinde de devam edeceğine canı gönülden inanıyoruz. Allah Yolunu açık etsin, Hayırlı olsun” dedi. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

MEHMET İSKENDER KARACA