5 HAFTA SAHALARDAN UZAK KALACAK
Tarih:6.11.2018

Daha önceden sakatlığı bulunan ve yaşadığı ağrılara rağmen takımda görev almak isteyen Mehmet Erden Uğurlu geçtiğimiz hafta yine  fedakarlık yaparak Altay maçında sahada görev almıştı. Ağrılarının dayanılmaz boyutlara ulaşması sebebiyle tedavi altına alınan Mehmet Erdem Uğurlu’nun her iki kasığında da fıtık teşhis edilince hemen ameliyat edilmesine karar verildi. Ankara’da geniş kapsamlı bir operasyon geçiren Mehmet Erdem Uğurlu böylelikle takımının kritik haftalara girerken yalnız bırakmak zorunda kaldı. 

GENÇLER MAÇINDA DöNüŞ YAPACAK

Adanaspor maçındasahada olmayacak olan Mehmet Erdem Uğurlu milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın ardından oynanacak Giresun ve Balıkesir maçlarında da sahada yer almayacak. Uğurlu’nun Gençlerbirliği ile deplasmanda oynanacak olan maça yetiştirilmesi için çaba sarfedilecek.

ANKARA’DA AMELiYAT OLDU

Ankara’da ameliyat olan ve 5 hafta sahalardan uzak kalacak olan Mehmet Erdem Uğurlu ile alakalı olarak kulüpten şu açıklama yapıldı; “Takımımızın başarılı futbolcularından Mehmet Erdem Uğurlu, artan ağrılarından dolayı Ankara’da özel bir hastanede operasyon geçirmiştir.

İki kasığında da sporcu fıtığı teşhisi koyulan futbolcumuz Mehmet Erdem’in sağlık ekibimizce ameliyat edilmesine karar verilmiş olup, başarılı bir operasyon geçirmiştir.

Deneyimli futbolcumuz Mehmet Erdem, sahalardan yaklaşık olarak 4 ile 5 hafta arasında uzak kalacaktır.

Mehmet Erdem Uğurlu’ya bir kez daha geçmiş olsun diyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.” denildi. 

Ankara’da ameliyat olan Mehmet Erdem Uğurlu’yu Başkan Adil Konukoğlu arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Uğurlu’nun 5 hafta sahalardan uzak kalacak olması teknik direktör Altıparmak’ı da zorlu haftalar öncesi düşündürdü. 

Sol bekteki açığın kapatılması için Bahadır ve Sami Can Keskin bu bölgeye en güçlü adaylar olarak dikkat çekiyor. 

 

mehmet erdem uğurlukulüpfubolgazişehiradanaspormaçgençerden uğurluhaftaspor habersporgaziantep haberhaberGaziantep