Sınır ötesinde hizmet veriyoruz
Tarih:23.10.2018
PTT Gaziantep Başmüdürlüğü, teşkilatın 178. kuruluş yıl dönümü mutluluğunu, düzenlediği sürpriz etkinlikle müşterileriyle paylaştı. Başmüdür Zekai Özkan, hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin en eski ve en köklü kurumlarından biri olan PTT'nin 178. yıl dönümünü büyük bir gurur ve onurla kutladıklarını ifade etti.
SINIR ÖTESİNDE HİZMET VERİYORUZ
PTT'nin kuruluş tarihçesi hakkında bilgi veren Özkan, Gaziantep Başmüdürlüğü olarak 14 PTT merkezi, 57 PTT şubesi, 10 PTT acentesi olmak üzere 81 iş yeri, 65 ATM, 4 mobil PTT aracı, 188 hizmet aracı ve 652 personelle Gaziantep'e posta, banka, kargo, lojistik, sigorta ve e-ticaret alanında hizmet verdiklerini aktardı. Sınır ötesinde de hizmet verdiklerine işaret eden Özkan, şunları kaydetti: "Gaziantep PTT Başmüdürlüğü olarak koordinatörlüğünü yaptığımız Fırat Kalkanı Harekatı kapsamındaki Cerablus, Bab, Çobanbey, Azez ve Mare'de PTT işletmelerinde hizmet veriyoruz. Zeytin Dalı Harekatı kapsamında da Afrin ve Cinderes'te önümüzde günlerde faaliyete başlayacağız. Racu ve Bülbül beldelerindeyse fizibilite çalışmalarımız devam ediyor."
KENDİMİ ŞANSLI HİSSETTİM
Sıramatikten 178 numaralı fişi alan İdris Deniz'e Gaziantep PTT Başmüdürü Zekai Özkan tarafından "Hz. Muhammed'in Mektupları" ve"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" adlı kitaplar ile puzzle hediye edildi. Hediyeyi alan İdris Deniz, 178'inci numaraya denk geldiğim için kendimi çok şanslı hissettiğini söyledi.
ÇETİN KARABIYIK 
 
CinderesAfrinZeytin Dalı HarekatıAzezCerablusZekai ÖzkanTürkiyeGaziantepPTT