5 Kıtada 90 Ülkeye İhracat
Tarih:11.10.2018

5 KITADA ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETTİ

5 kıtaya ihracat yaptıklarını dile getiren Hascevher Tencere Market Gaziantep Şube Sorumlusu Sabahattin Canlı, “Hascevher, çelik mutfak ürünleri adı altında hizmet veriyor. 1993 yılında çelik sektörü üzerinden o günkü dönemleri göz önüne bulundurursak 30 bin kapasiteyle Kahramanmaraş’ta üretime başladı. Üretimde ürün yelpazesini genişleterek 5 kıtaya açıldı. Her kıtanın ayrı ayrı arz ve talebine göre üretim yapıyoruz.  Şuan 5 kıtada 90 ülkeye ürün ihraç ederken bunun yanı sıra iç piyasada da satışlarımız devam ediyor” dedi.

YÜZDE 70’E VARAN İDİRİMLER

Dünyanın en büyük çelik ve alüminyum tencere fabrikası Hascevher,  kaliteyi Gaziantep’e getirdi. Dev markaların üreticisi Hascevher’in Kahramanmaraş’ta 3, Gaziantep’te ise 1 şubesi var.  Şube sorumlusu Canlı, “Kampanyalarımız devam ediyor. Gaziantep satış mağazasında ihraç fazlası ürünler yüzde 70’e varan indirimlerle Gazianteplileri bekliyor” ifadesini kullandı.

KESİNLİKLE FAHİŞ FİYATLAR UYGULAMIYORUZ

Tüketiciyi memnun eden fiyat politikasına sahip olduklarını dile getiren Canlı “Dolar kurundaki hareketlilikten bizde etkileniyoruz ama tüketicimizi zor durumda bırakmamak kaydıyla fiyatlarımızı minimize etmekteyiz. Kesinlikle fahiş fiyatlar uygulamamaktayız. Şuan en düşük şekilde tüketicimizi memnun edecek pozisyonda fiyat politikası uygulamaktayız” ifadesini kullandı. BİLGE ÜLKE GÜZEL