BU iŞ BiRLiK VE BERABERLiK iŞiDiR
Tarih:11.10.2018

 Gazişehir’deki hedefinin takımını Süper Lig’e taşımak olduğunu belirten Altıparmak; “Öncelikle iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun. Böyle bir camianın içinde bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Buraya gelirkende zaten başkanımızla görüşmemiz 15 dakika sürdü. Anlaştık herşeyi bitirdik. Gazişehir’in potansiyelini Türkiye’de bilmeyen yok. 

 

SÜPER LİG YAKIŞIR

 

Gaziantep’in zaten eski potansiyelini çok iyi bildiğimiz için artık buraya açıkçası Süper Lig çok yakışır. Gazişehir’de bu anlamda Gaziantep’in en önemli takımı. Bizde bu inşallah bu amaç uğruna buradayız. İyi bir takımımız var. O veya bu sebepten sezon başından bu yana belki problemler olmuş olabilir am abiz bu takımı kuran bu zamana kadar getiren Yalçın hocayada çok teşekkür ederiz. Emekleri geçmiştir bu takıma. Bayrağı biz devralacağız. Bir tek hedefimiz var. Ligin sonunda Süper Lig’e çıkmak. 

 

DURUŞUMUZ HEDEFiMiZi 

BELİRLEYECEK

 

Tabi bu işi yaparkan kolay değil. Sadece söylemlerle olmuyor. Bu iş birlik beraberlik işi. Sadece bizim takımın değil basının ve taraftarın herkesin bu birlik beraberlik içinde olması gerekiyor. Her günümüz iyi olmayacak. Belki 5 maç 15 puan alacağız belki 2 maç üst üste kaybedeceğiz ama işte orada sizlerin bizlerin duruşu hedefimizi belirleyecek. Bizimde tek hedefimiz var bu takımı bir üst lige çıkarmak. İnşallah sezon sonundada bu mutluluğa ulaşırız. 

 

İYİ BİR TAKIMIMIZ VAR

 

Eksik bölge tabiki tespit ediliyor ama şu an bir eksiğimiz yok. Çünkü Ocak ayına kadar bu takımla devam edeceğiz. Şu an çok iyi bir takımımız var. Bazı mevkilerde eksiklerimiz var ama alternatif olarak belki eksiklerimiz var. Bazı bölgelerde fazla oyuncularımız var. Ama bütün oyuncularımızı kullanacağız. Transfer dönemine kadar yapabileceğimiz herşeyi yapacağız eğer ozamanda eksik bölge devam ederse transfer yapacağız. 

 

GEÇEN SENEKi HüZNü SEViNCE ÇEViRECEĞİZ

 

Şimdi Erkan Sözeri benim çok can ciğer kardeşimdir. Maçtan önce zaten beraberdik Erkan hocamla. Bir tane şampiyonluk olacak ya sana ya bana ama hepimiz gönüllerin şampiyonuyuz. Çünkü oraya gelmiş bütün takımlar şampiyondu. Allah bize nasip etti. Belki çok büyük şans oldu, inanılmaz şeyler oldu. Kaleci Hakan kurtardığı penaltılarla tarihe geçti ama o zaman Erzurumspor’a nasip oldu. Şimdi geçen sene şampiyonluğu kaçırmış bir ekibin başına geldim. İnşallah geçen seneki hüznü burada sevince çevirip inşallah o şampiyonluğu burada da yaşamak istiyoruz. Yaşayacağımızada inanıyoruz. O potansiyel burada var. Gerçekten herşeyiyle Süper Lig’e hazır bir kulüp. Sadece oraya çıkmak kaldı. İnşallah o da bu futbolcu gurubuna ve bize nasip olur. 

ÖNDE BASKI YAPAN BİR TAKIM OLACAĞIZ

 

Taraftarlardan büyük destek bekleyen Altıparmak; “ Biz de artık Gaziantep şehrini temsil ediyoruz. Gaziantep Türkiye’nin en büyük illerinden biri ve maçlarına bin kişi geliyor. Ama bu iş şöyledir. Takım başarılı oldukça taraftar gelmeye başlar. Biz bütün taraftarlarımızı maçlarımıza bekliyoruz. Bizi sonuna kadar desteklesinler. Tabi oyun sistemimizde değişecek. Devamlı gol arayan ve hücum eden bir takım görecek herkes. Önde baskı yapan önde oynamaya çalışan bir takım olacağız. Bunu yaparkende taraftarlara çok ihtiyacımız olacak. Hepsini maçlarımıza ve antrenmanlarımıza bekliyoruz. Burası kapalı bir yer değil. Biz bu işi sadece kendimiz için yapmıyoruz. Biz bu şehir için buradayız. Ben Gaziantepli değilim ama şu an hepinizden daha çok Gaziantepliyim. Bu iş birlik beraberlik işidir. Belki şimdi bin kişi ile başlayacağız ama sezonun sonlarına doğru o stadı ful dolduracağız ve sonunda da şampiyonluk gelecek.” şeklinde konuştu.