TEK HEDEFiM ŞAMPiYONLUK YAŞAMAK
Tarih:19.9.2018

İLK SÜPER LİG MAÇIMI GAZİANTEPSPOR’DA YİNE İLK GOLÜMÜ BURADA ATMIŞTIM...

Performansını yukarıya çekip Gazişehir’in de Süper Lig’e yükselmesine katkı sağlamak istediğini belirten Oğulcan Çağlayan; “ Hem benim için hem takım için önemli bir maçtı. Benim için iyi bir başlangıç yapmak adına da bir fırsattı. Bende bu fırsatı iyi değerlendirdim ve takımıma yardımcı oldum. Buraya gelirken tek hedefim hem kendi bireysel performansımı yukarı çekmek hem de takımın hedefe ulaşmasına yardımcı olmaktı. İnşallah sezon sonunda camia ve şehrin beklentisi olan kupayı şehre getirip Gaziantep’ten bir takımın Süper Lig’e çıkmasını sağlamak. Ben ve arkadaşlarım bunu başarırız.

Benim Türk Futbolu’na kazanılmamdaki etkenlerden birisi bu şehir. İlk Süper Lig’deki maçımı bu şehirde oynadım ve Gaziantepspor’da yine ilk golümü attım. İnşallah bende borcumu Gazişehir’in Süper Lig’e çıkmasına katkı sağlayarak ödemek nasip olur inşallah.

GOLLERİMİZİ ATIP SAHADA KONUŞACAĞIZ

Bundan sonraki maçların hepsi Altınordu maçı gibi geçecek. Ben geçen sezon Rizespor ile şampiyonluk yaşamak nasip oldu onda da çoğu maçımız böyle geçti. Hedef takım olduğunuz zaman rakipler kapanıyor zaman geçirmeye çalışıyor yere düşüyor yerden kalkmıyorlar. Ama biz en güzel cevabı gol atarak veriyoruz inşallah bundan sonrada goller atıp sahada konuşacağız.

Eskişehirspor karşısında 3 puanı alıp buraya mutlu bir şekilde döneceğiz.” dedi.