BONSERViS GETiR GİT!
Tarih:9.8.2018

Teknik direktör Yalçın Koşukavak’ın takımdan gönderilmesini istediği Adama Ba ve Ermin Zec ile yolları ayırmak için görüşmeleri devam ettiren kırmızı-siyahlılar öte yandan gitmek isteyen oyuncularada bonservis getirme şartı koyuyor. Bir süre önce ayrılmak istediğini kulübe ileten Özgür Can Özcan Boluspor ile imzalarken bu oyuncudan kulübe transfer olduğu kulübün bonservis ödediği öğrenilirken yine ayrılmak isteyen Serdar Deliktaş içinde bonservis istediği bildirildi. 

KiMSE GAZiŞEHiR’iN ÜSTüNDE DEĞiL

Bireyleri önemseyen ancak kimsenin kulübün prensiplerinin ve kurallarının önünde olmayacağı prensibiyle hareket eden Gazişehir Gaziantep F.K. böylelikle hem disiplini sağlamayı hem de bir karakter yapısı oluşturmayı dikkate alıyor. Bu anlamda ayrılmak isteyene kapıyı açan kulüp oyunculara istediği bonservisi getirmesinide şart koyuyor. 

YöNETiMiN TAVRI NET...

Takımın giderlerini en aza indirip hedefe giden bir takım oluşturmak için transfer döneminde büyük çaba sarfeden kırmızı-siyahlı kulüp başkanı Adil Konukoğlu ve transfer komitesinde yer alan Murat Güneri ile Settar Konukoğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu gitmek isteyene kesinlikle kal demiyor.  Paranın önünde takımın başarısı ve kendi kariyerini düşünen bir takımla yola devam etmenin daha doğru olacağına inanan kırmızı-siyahlılar bu politika doğrultusunda kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. 

DiRENiYORLAR...

Geçtiğimiz sezon başında transfer olan ve bir türlü istenilen performansı veremeyen Adama Ba ve Ermin Zec ile ayrılmanın yollarını arayan kırmızı-siyahlılar bu oyuncularla bir türlü anlaşma zemini oluşturamıyor. Sözleşmeyi feshedip yabancı kontenjanını rahatlatmak ve kadrodaki fazlalıktanda kurtulmak isteyen Gazişehir Kulübü oyuncuların sözleşmesindeki yazan rakamın tamamını istemesinden dolayı bir türlü  orta yolu bulamıyor.  Haketmedikleri parayı isteyen Adama Ba ve Ermin Zec’in ayrıca bu paraları başka kulüplerde alamayacaklarını bildiklerinden böyle bir direnme yolunuda seçtikleri bildiriliyor.  ALİ BUDAK