İşte Ruan ve Igor...
Tarih:11.7.2018
Gelecek planları çerçevesinde scout ekibiyle birlikte Dünya’nın dört bir yanında yetenek avına çıkan Gazişehir yeni sezon hedeflerini de düşünerek Brezilya’da keşfettiği oyuncuları denemek ve görmek amacıyla Afyon’da takımın yapacağı kampa getiriyor. Ağırlık olarak keşiflerini Brezilya’da yapan kırmızı-siyahlılar Brezilya Seri D ekibi Metropolitano’da forma giyen Ruan ve Igor’u gündemine aldı. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen fizikli yapısı ve yetenekli oyun sitiliyle dikkat çeken Ruan’ı Afyon’da ki ikinci etap kamp çalışmasına getirecek olan Gazişehir yine 22 yaşındaki aynı takımda forma giyen Igor Sılva’yı da denemeye alacak. 
 
BİLETLERİ KESİLDİ
 
ikinci etap Afyon kampında denemeye alacağı oyuncular için tüm işlemleri tamamlayan kırmızı-siyahlılar Igor ve Ruan’ın da biletlerini kesti. Yalçın Koşukavak’ın Afyon’da gözlemleyeceği oyunculardan hangisinin transfer edileceği ya da Yalçın hocanın onay verip vermeyeceği şimdiden merak konusu olmaya başlandı.
 
OSMAİR İZLİYORDU
 
Igor ve Ruan’ı yine daha önceden Jefferson’da olduğu gibi Gazişehir’de scout ekibinin Brezilya sorumlusu olarak görev yapan Osmair Goebel’in bir süredir izlediği öğrenildi. Bu oyuncular hakkında olumlu rapor veren ve teknik direktörün gözlemine bırakan Osmair’in bu manada yine nokta atış yapıp yapmayacağıda merakla bekleniyor.  ALİ BUDAK
LÜTFEN KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANMAYINIZ...