Gazişehir'de kaleye yeni aday KAYACAN
Tarih:13.6.2018
Yeni sezonda kaleyi sağlam ellere teslim etmek isteyen Gazişehir Gaziantep F.K.’da tüm alternatiflerle arayışlar devam ediyor. 
Daha önce sözleşmesi sona erdiği için Göztepe’den ayrılan Günay Güvenç’i gündeme alan ancak bu oyuncunun talibinin fazla olması ve Süper Lig’i istemesinden dolayı bir yol katedemedeyen kırmızı-siyahlılar yine İstanbulspor’da kiralık olarak forma giyen Bursaspor oyuncusu Okan Kocuk için girişimde bulunmuştu. 
Bu oyunculara alternatif olarak Eskişehirspor’da forma giyen ve sözleşmesi sona eren tecrübeli file bekçisi Kayacan Erdoğan’la da görüşme gerçekleştiren kırmızı-siyahlıların deneyimli kaleciyi transfer etmek için çaba sarfettiği bildirildi. 
Eskişehirspor’un alt yapısından yetişen ve 10 sezondur sadece 2015-2016 (KAYSERİSPOR) hariç şehirden ayrılıp başka bir kulüpte oynamayan Kayacan Erdoğan’ın takımının yaşadığı maddi sorunlardan dolayı ve alacaklarının yığılması nedeniyle ayrılmanın kıyısına geldiği ve bunu kendisine yakın çevrelerede söylediği bildirildi. ALİ BUDAK
NOT: Kaynak göstermeden kullanmayınız