Aranan sağ bek Tanju Kayhan
Tarih:13.6.2018
Gazişehir Gaziantep F.K. yeni sezon kadro yapılanması için transfer çalışmalarını büyük bir titizlik çerçevesinde sürdürüyor. Son olarak Göztepe’de forma giyen ve geçtiğimiz Mayıs ayı sonunda takımıyla olan sözleşmesi sona erdiği için boşta kalan deneyimli isim Tanju Kayhan için kırmızı-siyahlıların oyuncunun menajeriyle bir görüşme yaptığı öğrenildi. 
Yalçın Koşukavak’ın da verdiği isim listesinde Tanju Kayhan öncelik olarak istenilen isimlerin başında gelirken geçtiğimiz sezondan devam edilmeyeceği kesinleşen Uğur Akdemir ve Yasin Palaz’ın yerine ilk olarak Tanju Kayhan’ın düşünüldüğü bildirildi. Geçtiğimiz sezonun sona ermesiyle birlikte Göztepe ile olan sözleşmesi sona eren ve boşta kalan tecrübeli futbolcu ile görüşmelerin devam ettiği ve transferinin önümüzdeki günlerde netleşeceği bildirildi. 
 
TANJU KAYHAN KİMDİR?
 
Profesyonel futbol hayatına doğduğu ülkede Avusturya’nın Wiener Neustadt takımında başlayan gurbetçi futbolcu Tanju Kayhan kısa sürede yıldızı parladıktan sonra Rapid Wien’e transfer oldu ve buradanda Beşiktaş’ın yolunu tuttu. Türkiye’de Mersin İdman Yurdu, Eskişehirspor, Karabükspor formaları giydikten sonra Sturm Graz’a transfer olan Tanju Kayhan son olarak Göztepe’de 2 sezon geçirdi.
NOT: KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANMAYINIZ