Sait Karafırtınalar'a ince mesaj
Tarih:16.5.2018
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Erkan Sözeri maçtan sonra yaptığı açıklamada hak ederek finale yükseldiklerini söyledi...
Gaziantep’te oynanan ve temsilcimizin 1-0 yendiği maç sonrası kırmızı-siyahlıların emeğini küçümser konuşmalarda bulunarak turu geçeceklerinide söyleyen Sait Karafırtınalar’a en güzel cevabı Erkan Sözeri rakibini hem Bolu’da yenerek hem de turu geçip finale kalarak verdi. 
Maç sonrası basın toplantısında yaptığı açıklamada hak ederek buraya kadar geldiklerini belirten Sözeri;  “İlk maçı 90. dakikadan sonra da olsa gol atarak kazandık. Buraya öyle bir avantajla geldik. Aslında çok büyük bir avantaj gibi gözükmese de burada en azından 1 gol bulmanın peşindeydik. Onu da çok şükür maçın başında bulduk. İkinci golü bulduktan sonra rakibin de direncini düşürdük.” diye konuştu.
Karşılaşmada oyuncularının verilen görevleri eksiksiz yaptığını belirten Sözeri, “Maçtan önce ‘inşallah hak eden kazanır hak eden de finale çıkar’ demiştim. Her iki maçta da rakibimizi yendiğimize göre hak ettiğimizi düşünüyorum.” ifadesini kulandı.